Чим корисні суші з доставкою від Arasaka Sushi

Photo of author

By fersht

sushi_mf

Японська страва суші підкорила серця не тільки жителів цієї країни, а й багатьох європейців. Суші дуже смачні, мають гарну подачу. Спробувати різні види цих ласощів пропонує наш ресторан Arasaka, оскільки доставка суші Київ є поширеною послугою. Замовити популярні класичні або інші суші, а також роли, можна на arasaka.com.ua.

Користь суші, у чому полягає

Крім того, що суші дуже смачні, вони ще й корисні (недарма японці вважаються довгожителями). То що ж робить суші корисними? А вся річ у складі страви. Основними інгредієнтами суші є:

  1. Рис. Він належить до низькокалорійного продукту, що дає змогу вживати його тим, хто дотримується дієтичного харчування, характеризується поживністю. Крім того, у рисовій крупі містяться різноманітні мікро- та макроелементи.
  2. Риба, морепродукти. У них містяться дуже корисні для організму людини поліненасичені жирні кислоти Омега-3 та Омега-6, а також вітаміни (А, В, С, D, РР), інші корисні речовини (фосфор, магній, залізо),
  3. Норі. Це водорості, які є багатим джерелом корисного для людей йоду. За його достатньої кількості в організмі запобігає виникненню захворювань щитоподібної залози.
  4. Васабі. Це приправа, що подається до суші. Васабі вважається природним антисептиком, також виступає засобом профілактики тромбозу, захворювань серця і судин.
  5. Імбир (корінь). Цю рослину давно визнано унікальною. За її регулярного вживання в їжу поліпшується травлення, зміцнюється імунітет.
  6. Соєвий соус. У його складі містяться калій, кальцій, необхідні для нормальної роботи серцево-судинної системи, зміцнення кісток.

Крім цих основних продуктів, при приготуванні суші також використовуються авокадо, огірок, інші овочі, сири, які теж дуже корисні для людей. Важливо пам’ятати, що користь від суші буде тільки в разі, якщо під час їхнього приготування використовуються тільки свіжі та якісні продукти.

Які суші ми пропонуємо своїм клієнтам

У нашому ресторані суші готують відразу після отримання замовлення тільки зі свіжих продуктів, які ми закуповуємо у надійних постачальників. Ми не використовуємо заморозку і напівфабрикати. Таким чином, ми гарантуємо свіжість і якість суші, при цьому пропонуємо доступні ціни.

Із зонами доставки суші можна ознайомитися на сайті ресторану, також ми здійснюємо доставку по Дарницькому району Києва.