Як змінити форму статевих губ?

Photo of author

By fersht

Корекція статевих губ нерідко є вимушеним заходом для багатьох жінок. Внаслідок гормонального збою, вікових змін або особливостей організму малі статеві губи можуть значно збільшуватися у розмірах, виходити за великі та цим впливати на психологічний стан жінки.

Тепер можна за одну практично безболісну процедуру з дуже коротким періодом відновлення змінити форму інтимних органів. Це доступна операція, проводиться вона під місцевою анестезією та суттєво підвищує впевненість жінки у собі. Головне – вибрати клініку, в якій висічення тканин проводиться саме лазером, таке виконання максимально ефективне та щадне для організму.

Безболісна пластика статевих губ у Києві проводиться у клініці «LaserOne» – https://laserone.com.ua/intimate_plastic/. Тут працюють найкращі хірурги з величезним досвідом, які індивідуально розбирають кожен випадок і разом із пацієнтом вибирають найкращий варіант. У клініці пластика статевих губ проводиться за допомогою лазера на найновішому устаткуванні, тому загоєння проходить швидше та простіше.

Як проводиться пластика малих статевих губ

У практиці пластичних хірургів нерідко трапляються випадки, у яких малі статеві губи сильно збільшуються у вигляді і виходять за великі. Такий стан не тільки впливає на психологічний стан жінки та сексуальне життя, а може стати причиною травми. Жінки соромляться носити одяг, відчувають постійний дискомфорт під час занять спортом.

plastika_1

Для усунення дефекту проводиться зменшення малих губ. Ця процедура триває близько однієї години, після чого пацієнтка може повернутися додому. Шви знімати не потрібно – вони накладаються за допомогою спеціальної нитки, що саморозсмоктується. Вже через 5-7 днів проходять усі неприємні відчуття, а через 2-3 тижні жінка може повернутись до нормального статевого життя.

Переваги використання лазера при корекції форми статевих губ

Проведення пластики лазером має кілька незаперечних переваг:

  • “Припікання” дрібних судин. Завдяки цьому втрати крові не відбувається, і того ж дня пацієнтка може повернутися додому.
  • Місцева анестезія. Лазер не такий травматичний, як класичні методи пластичної хірургії, тому потрібне лише місцеве знеболювання.
  • Швидке відновлення. Завдяки малій інвазивності лазерного втручання всі неприємні відчуття минають через тиждень, а повне відновлення займає максимум два місяці.
  • Тоненький розріз. Лазер діє дуже точно, що дозволяє зробити розріз максимально продумано.

Якщо ви відчуваєте невпевненість через форму статевих губ або вони заважають вам отримувати задоволення від життя, запишіться на прийом до пластичного хірурга. Операція малотравматична та абсолютно безпечна.