Як зберегти жіноче здоров’я? 8 основних правил

Photo of author

By fersht

igrashky

Практично всі жінки стурбовані своєю красою. Це абсолютно природно і не вказує на надмірне самолюбство. Кожній жінці хочеться подобатися оточуючим, особливо чоловікам, тому милі пані завжди стежать за станом шкіри, волосся та нігтів. Однак важливо дбати не лише про зовнішність, а й про здоров’я загалом – і, безперечно, не можна запускати статеве здоров’я.

Щоб завжди залишатися повною сил і виглядати ідеально, потрібно дотримуватися певних правил. На щастя, це не вимагає від жінки понад зусиль, а часто навіть приносить справжнє задоволення. Здорове тіло – це гарантія успішного інтимного життя, без якого неможливо радіти світові в принципі. Правильний спосіб життя забезпечує бездоганну роботу статевої системи та підвищує впевненість жінки у собі та своїй сексуальності.

1. Дотримуватися інтимної гігієни

Сучасні жінки, звичайно, всі без винятку знають, що таке гігієнічні прокладки. Однак багато хто забуває, що користуватися прокладками варто не тільки під час менструації. У звичайні дні також відбуваються вагінальні виділення, хоча й у меншій кількості. Щоб дотримуватись ідеальної чистоти, потрібно використовувати тонкі щоденні прокладки.

Безумовно, не можна нехтувати щоденним підмиванням. А ось від спринцювання краще відмовитися, тому що ця процедура, особливо якщо виконувати її часто, порушує мікрофлору піхви. До та після статевого акту теж слід приймати душ, а також важливо стежити за чистотою секс-іграшок.

2. Регулярно відвідувати гінеколога

На жаль, часто жінки звертаються до лікарів лише у разі серйозних проблем зі здоров’ям. Але важливо пам’ятати, що багато статевих хвороб протікають безсимптомно, особливо на початкових етапах. Чим раніше розпочати лікування, тим швидше зникне проблема. Однак для цього необхідно регулярно приходити на огляд до гінеколога та чесно розповідати про власне самопочуття.

3. Звертати увагу до характер виділень

Піхвові виділення – це патологія. Проте в нормі вони не повинні бути рясними і тим більше пінистими або з домішками крові чи гною. Якщо раптом з’явилися підозри – наприклад, змінився зовнішній вигляд виділень, відчувається неприємний запах або мучать болі при відвідуванні туалету – необхідно негайно записатися на прийом до лікаря. Також бажано проконсультуватися з лікарем у разі надмірно болючих менструацій.

4. Запобігати

Небажана вагітність та наступний за нею аборт – це жорсткий удар по жіночому здоров’ю. Не слід допускати таких ситуацій, щоби потім не довелося проходити складний курс відновлення. Якщо партнер здоровий і пара не використовує презервативи, необхідно підібрати безпечний спосіб запобігання – природно, попередньо порадившись із гінекологом. А за випадкових зв’язків ніколи не можна забувати про презервативи.

5. Випробовувати оргазми

Щоб статева функція працювала як годинник, жінці слід регулярно займатися якісним сексом. В ідеалі кожен статевий акт має закінчуватися яскравою кульмінацією – оргазмом. Однак насправді таке відбувається далеко не з усіма. Щоб гарантовано відчувати оргазми, варто використовувати спеціальні інтимні мастила та зручні секс-девайси. Наприклад, можна нанести перед близькістю на клітор трохи збуджуючого лубриканта.

6. Користуватися секс-іграшками

Жіноча сексуальність розкривається не відразу – деяким дівчатам потрібні роки, щоб навчитися насолоджуватися сексом. Щоб прискорити цей процес, варто придбати в секс-шопі збудливі пристрої для досягнення яскравих оргазмів. За допомогою корисних інтимних приладчиків легко за лічені тижні підвищити чутливість всіх ерогенних зон на тілі.

Найкращі секс-вироби для жінок:

  • класичний вібратор – для приємної вагінальної стимуляції;
  • вакуумний вібратор – для ніжної дії на клітор;
  • вібратор-кролик – для досягнення множинних оргазмів;
  • анальний стимулятор – для реалізації анального проникнення;
  • віброкуля – для ласок сосків та клітора;
  • подвійний вібратор – для одночасної імітації анальних та вагінальних фрикцій;
  • вібратор для точки G – для задоволення від струменевих оргазмів.

Якщо поки що поряд немає коханого чоловіка, можна розважатися із секс-іграшками практично щодня. Звикання девайси не викликають, зате підвищують здатність жінки кінчати від будь-якої еротичної стимуляції. І, до речі, секс-пристрої чудово підходять і для інтимних ігор із партнером.

7. Не прописувати собі ліки

Займатися самолікуванням – це означає ризикувати своїм здоров’ям. Навіть якщо жінка одного разу пролікувалась від певного захворювання, а потім знову виявила колишні ознаки, все одно не можна лікувати себе самостійно. Обов’язково потрібно прийти до лікаря, щоб здати всі необхідні аналізи. Тільки після огляду та необхідних досліджень гінеколог зможе визначити оптимальний план лікування.

8. Вести здоровий спосіб життя

Щоб не виникало проблем зі статевим здоров’ям, необхідно підтримувати в порядку свій організм цілком. Не слід зловживати шкідливими звичками. Від куріння краще відмовитись повністю. Алкоголь в ідеалі слід також виключити з життя, але якщо зробити це поки що важко, необхідно вибирати якісні напої та поступово зменшувати їх кількість. І, звичайно, спорт – без руху тіло втрачає енергію та послаблюється імунітет.

Секс – невід’ємна частина життя здорової жінки. Інтимні радості потрібні не тільки для продовження роду, а й для збереження внутрішньої гармонії. Підтримуючи статеве здоров’я в нормі, жінка стає щасливою в особистому плані і відчуває себе справді сексуальною та красивою.

Середземноморська дієта: що їсти? як часто? як багато?

Для чого ми вживаємо вітамін С. У яких продуктах міститься вітамін С