Чим корисні горіхи для вашого серця?

Щоб знизити рівень холестерину ви можете спробувати додати до свого збалансованого харчування волоські, мигдальні та інші горіхи. Безумовно, якщо ви дотримуєтеся здорової дієти, то вживання горіхів буде чудовим, а головне корисним доповненням, особливо для вашого серця. Горіхи — універсальний перекус, які містять ненасичені жирні кислоти та інші корисні речовини. Варто додати, що одним із недоліків горіхів є те, що вони висококалорійні, тому варто обмежити пропорції.

Read more

Як вибрати відповідні контактні лінзи: поради від експертів Linza

Контактні лінзи є сучасним і ефективним засобом для виправлення вад рефракції. Вони мають чимало вагомих переваг у порівнянні з окулярами.

Read more

Харчування дітей

Усі батьки завжди прагнуть для своїх дітей всього кращого, тому корисна їжа не виняток. Харчування для дітей ґрунтується на тих самих принципах, що й харчування для дорослих. Безумовно, що всі ми потребуємо однакові поживні речовини, такі як вітаміни, мінерали, вуглеводи, білки та жири. Проте батьки повинні розуміти, що кількість цих поживних речовин, яка потрібна дитині, залежить від її віку та активності.

Read more

Що з’їсти, щоб схуднути?

Ви повинні розуміти, що відмова від вживання їжі, щоб схуднути – не найкраща ідея, адже часто це неефективно та некорисно для вашого здоров’я. Замість цього, ми рекомендуємо обрати найбезпечніший і ефективний спосіб схуднути – це насолоджуватися цільною, необробленою, високоякісною їжею. Правильно підібрані продукти будуть регулювати ваш апетит, прискорювати метаболізм і сприятимуть спалюванню жиру.

Read more

Діагностика та профілактика застою жовчі (холестазу)

Холестаз, іншими словами, застій жовчі — уповільнення або зупинка потоку жовчі через жовчовивідну систему. Застій жовчі починається у жовчовивідній системі, але його вплив поширюється на весь організм. Коли жовч не може нормально циркулювати, вона накопичується в органах, збільшується в крові та спричиняє запалення та захворювання. Відсутність жовчі у травній системі може призвести до тривалого дефіциту поживних речовин, що впливає на здоров'я та функціонування кісток, зір та кровообіг.

Read more

Харчові отруєння: чому виникають та як лікувати?

Харчові отруєння — це ті випадки, коли наші кулінарні пригоди або візити до нових закладів обертаються не найкращими спогадами.

Read more

Продукти у яких найбільше міститься йод

Йод є не просто корисним, а й необхідним мікроелементом, який організм не може виробляти самостійно, тому його необхідно отримувати з їжею або добавками. Він міститься в деяких продуктах і додається до деяких добавок та солі. Йод необхідний для вироблення гормонів щитоподібної залози, які регулюють обмін речовин, активність ферментів і утворення білків. Недостатня кількість йоду може призвести до проблем зі щитоподібною залозою, таких як гіпотиреоз або гіпертиреоз, з різними негативними наслідками для організму.

Read more

Йододефіцит. Яка важливість йоду у нашому організмі?

Одним необхідних та корисних елементів для нормального функціонування нашого мозку потрібен йод. Недостатній рівень йоду є найбільш поширеною причиною захворювань щитоподібної залози, зокрема гіпотиреозу (знижена функція щитоподібної залози). Гіпотиреоз може проявлятися сильною втомою, відчуттям холоду, набором ваги та збільшенням розмірів щитоподібної залози (зоб). Хоча дефіцит йоду може виникнути у будь-кого, частіше він спостерігається у вагітних або жінок, які годують грудьми (яким необхідний більший рівень йоду), а також у новонароджених або малюків. Для лікування дефіциту йоду зазвичай використовують сіль з високим вмістом йоду (йодовану) сіль та інші йодні добавки.

Read more

Як зняти подразнення шкіри голови у домашніх умовах?

Щоб допомогти полегшити неприємний свербіж та подразнення шкіри голови, ви можете використати різні домашні та натуральні засоби. Ефірні олії, колоїдна вівсянка, безрецептурні засоби та шампуні з лікарськими препаратами – це може стати для вас порятунком. Ви повинні розуміти, що лікування значною мірою залежить від основної причини свербежу шкіри голови. 

Read more

Які продукти можна їсти при діабеті?

Життя з діабетом 2 типу не означає, що вам доведеться відмовлятися від усього, що ви любите. Безумовно, що вам може знадобитися виключити певні продукти зі свого раціону або обмежити їх кількість. Харчування для діабету 2 типу повинно містити різноманітні здорові вуглеводи, жири та білки. Ми рекомендуємо звернутися до дієтолога, який якнайкраще підбере для вас плану харчування. 

Read more