Як заморожувати ягоди: малину, чорницю, смородину
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як заморожувати ягоди: малину, чорницю, смородину

yak_zamorozhuvati_yagodi_1.jpg (511.47 Kb)Компоти і варення - дуже смачно, але що може бути смачніше й корисніше свіжих ягід? Щоб смакувати свіжими ягодами взимку, можна її просто заморозити.

Перед тим, як заморожувати ягоди малини, чорниці, смородини, їх потрібно перебрати: більш стиглі і пом'яті - в одну посудину, цілі і менш стиглі - в іншу. Ягоди потрібно добре промити і обсушити на рушничку (краще використовувати паперові рушнички). Щоб позбутись хробаків, малину рекомендують залити на декілька хвилин холодною підсоленою водою, хробачки і жучки відразу спливуть на поверхню.

    Ягоди малини, чорниці, смородини можна заморожувати декількома способами:
  1. Більш стиглі і пошкоджені ягоди можна пом'яти, додати цукру і розкласти в ємності для заморозки. Ягоди смородини добре перетерти з цукром, а краще збити блендером, тоді вони не заморозяться натвердо і їх зручно буде брати ложкою.
  2. zamorozka_yagid.jpg (37.53 Kb)
  3. Можна заморозити ягоди чорниці, малини розсипом. Для цього слід обрати менш стиглі не пошкоджені ягоди. Ягоди потрібно розкласти одним шаром на дощечку і помістити в морозилку на декілька годин. Коли вони заморозяться, пересипати їх в пакети з герметичною защіпкою чи в ємність для заморозки. Ягоди малини і чорниці краще пересипати ще цукром, після розморозки вони матимуть кращий вигляд і будуть смачнішими.
  4. zamorozka_yagid_1.jpg (98.03 Kb)
  5. Малину, чорницю, смородину можна заморожувати у формах для льоду. Ягоди потрібно розім'яти, за бажанням додати цукор, і розлити суміш у форми для льоду. Дехто практикує інший варіант заморозки у формах для льоду: у форму класти по декілька ягід і заливати цукровим сиропом (концентрація сиропу за смаком).
  6. zamorozhuvannya_yagid_2.jpg (20.33 Kb)
Не забудьте підписатися на Наш канал: