Як заморожувати зелень: кріп, петрушка, цибуля

Photo of author

By Ілона

yak_zamorozhuvati_zelen_cibulyu_krip_petrushku

Свіжа зелень додає стравам неймовірного аромату й смаку. Та й виглядає свіжа зелень в страві краще ніж сушена. Щоб ваші страви були ще смачнішими, пропонуємо скористатись нашими порадами, як заморозити зелень.

Як заморожувати зелень: кріп, петрушку, цибулю

Перш ніж заморожувати, зелень потрібно добре вимити і просушити. Довго сушити не рекомендують, краще добре обтрусити воду і розкласти сушитись на рушничок приблизно на 2-3 години.

Заморожувати зелень можна 3 способами:

  1. Можна заморожувати зелень пучками. Потрібно просто взяти пучок свіжої вимитої та сухої зелені і помістити в пакет з герметичною защіпкою чи в контейнер для заморозки. Заморожені гілочки добре відділяються, тому взимку можна брати по декілька гілочок зелені з пучка, а можна морозити невеличкі пучки зелені і використовувати цілі.
  2. yak_zamorozhuvati_zelen_1

  3. Можна морозити зелень в кубиках льоду. Для цього способу заморозки зелень потрібно лише добре вимити, нарізати, покласти декілька щіпок в форму для льоду і залити водою. Сушити зелень не потрібно. Коли кубики замерзнути, потрібно їх витрусити з форми і помістити в пакет чи контейнер для подальшого зберігання. Взимку дуже зручно взяти кубик зелені і додати до страви.
  4. yak_zamoroziti_zelen_3
  5. Можна заморожувати подрібнену зелень. Для цього зелень треба вимити, просушити і дрібно нарізати, скласти в маленькі пакетики, загорнути “ковбаскою” і заморозити. Взимку треба буде вийняти “ковбаску” з морозилки і відрізати стільки, скільки вам потрібно.
  6. yak_zamoroziti_zelen_2
  7. А ще – дуже смачно приготувати в’ялені помідори