Лимонна дієта: схуднення плюс очищення організму

Photo of author

By nata

limonna_dieta

Якщо ви перебуваєте в пошуку щадного способу схуднення, вирушайте в магазин і купіть побільше лимонів. Лимонна дієта для схуднення – як раз те, що вам варто спробувати. Ця єдина в своєму роді методика харчування комплексно вплине на ваш організм: очистить, забезпечить вітамінами і допоможе скинути кілька зайвих кілограмів.

Вам напевно хочеться дізнатися кількість кілограмів, від яких дозволяє позбутися лимонна дієта. Відгуки називають різні результати – від 3-х до 5-ти кілограм. При цьому дієта не передбачає будь-яких харчових обмежень (але помірність у харчуванні, звичайно, передбачається). Чим же в такому випадку пояснюється зниження ваги? Розберемося, на чому базується лимонна дієта.

В основу лимонної дієти покладено банальний, здавалося б, принцип – хороше травлення сприяє корекції ваги. Якщо шлунково-кишковий тракт «лінується», поживні речовини не в повному обсязі засвоюються організмом. Це викликає відчуття голоду, незважаючи на цілком достатню кількість з’їденого. Відповідно, позбавитися від зайвої ваги можна тільки за умови правильної роботи системи травлення. Саме цього і допомагає домогтися лимонна дієта для схуднення.

Головним діючим компонентом в цій дієті є лимонна кислота. Вона активізує слиновиділення і вироблення шлункового соку. Крім того, лимон прискорює розщеплення жирів і благотворно впливає на печінку. Високий вміст корисного вітаміну С робить боротьбу лимона із зайвою вагою ще більш результативною.

Є у лимона і ще одна чудова властивість – він запускає процес очищення лімфи і крові, завдяки чому в організмі нормалізується обмін речовин. А це допомагає розлучитися не тільки із зайвою вагою, але і з деякими хворобами. Ось таким чином діє на організм лимонна дієта. У відгуках, до речі, дуже часто згадується про поліпшення самопочуття.

Дієта для схуднення: правила лимонної дієти

У чому полягає лимонна дієта для схуднення? Всього лише в щоденному вживанні свіжого лимонного напою. Що стосується основного раціону, тут діють загальні правила здорового харчування, яких добре б дотримуватися завжди, незалежно від дієт. Мається на увазі обмеження солодкої, мучної і жирної їжі, а також помірність в їжі.

limonna_dieta_2

Отже, лимонний напій – це те, на чому заснована лимонна дієта. Рецепт приготування наступний: натуральний сік кислого фрукта розбавляється звичайнісінькою чистою водою. У перші дні пити лимонний напій потрібно вранці натщесерце. А коли в день потрібно випивати досить багато напою, робіть це в кілька прийомів.

Скільки напою потрібно випивати за день?

У перший день дієти випийте розведений склянкою води сік 1 лимона.

У другий день – напій із соку 2 лимонів і 2 склянок води. Далі рухайтеся по зростаючій до шостого дня (6 лимонів, 6 склянок води).

Сьомий день буде розвантажувальним. Пустіть на сік 3 лимони, розведіть його 3 літрами води і додайте в свій напій ложку меду.

Восьмий день і далі – почніть з 6 лимонів в день і щодня зменшуйте кількість фруктів. Після 14 дня припиніть прийом лимонного напою.

Чи легко переноситься лимонна дієта? Відгуки в цьому відношенні тільки позитивні. Однак збільшувати її термін не можна – тривалий вплив лимонної кислоти на стінки шлунку може викликати роздратування.

Є у цієї методики і протипоказання: дієта на лимонному соці категорично забороняється при підвищеній кислотності і за наявності алергії на цитрусові.