8 корисних трав, які можна виростити вдома

Photo of author

By Ілона

Зелень – це не лише приправа чи прикраса для деяких страв на святковому столі, це, перш за все, джерело вітамінів, необхідних для нашого організму. Саме у свіжій зелені корисних речовин, яких потребує організм, міститься більше ніж у будь-якому іншому продукті.

Деякі трави, такі як орегано, розмарин, петрушку, кінзу та інші можна виростити власноруч: на грядці біля будинку чи у горщиках на балконі.

8_korisnih_trav_medfond600

Читайте також: Магній: вміст в продуктах харчування та користь для організму.

    Речовини, які необхідні для здорового організму, і котрі містять трави, які можна виростити вдома:

  • Амінокислоти. Вчені довели, що амінокислоти зелені нейтралізують концерогени, котрі кожного дня потрапляють до нашого організму разом з вихлопними газами, сигаретним димом та консервантами.
  • Біофлавоноїди. Біофлавоноїди діють як антиоксиданти – захищають клітини від нищівних властивостей навколишнього середовища, відновлюють клітини серцево-судинної та нервової систем, покращують кровообіг.
  • Ензими. Зелень багата на ензими – білки, які допомагають їжі засвоюватись і пришвидшують обмін речовин. Сповільнюють старіння організму.
  • Германій. Допомагає регулювати імунітет, насичує організм корисними іонами та нейтралізує шкідливі. Приблизно 80-90 % людей страждають від нестачі германію, тому з’їдаючи пучок зелені вдень, ви насичуєте організм цим необхідним елементом.

Вирощуйте, їжте зелень та будьте здорові!