Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості
Магній: вміст в продуктах харчування та користь для організму

Вживати багаті на магній продукти надзвичайно важливо для здоров'я. Він необхідний для більш ніж 300 біохімічних процесів в організмі. На жаль, більшість з нас можуть і не здогадуватися, що у них - дефіцит магнію. У препаратах магній може завдати шкоди, а от в продуктах харчування - завжди приносить користь нашому організму.
Магній необхідний організму для:
- Синтезу білків.
- Роботи нервової системи: стимуляція розумової діяльності, знижує напруження та дратівливість, зменшує головні болі.
- Знижує ризик діабету.
- Допомагає врегулювати кров'яний тиск.
- Енергетичний обмін організму.
- Покращує діяльність серця.
- Знижує частоту приступів астми.
- Нормалізує м’язевий тонус.
- Облегшує перебіг критичних днів.
- Зміцнює кістки та зуби.
- Сприяє травленню.

Деякі з основних проблем зі здоров'ям, які пов'язані з дефіцитом магнію:
- Гормональний дисбаланс і ПМС.
- Фіброміалгії.
- Серцевий напад.
- Цукровий діабет 2 типу.
- Остеопороз.
- Запор.
- Відчуття стресу, головні болі, мігрені.
- Тривога і депресія.
- Хронічна втома.
Тому дуже важливо споживати достатню кількість продуктів з високим вмістом магнію – це насправді корисно для вашого здоров'я. Норма магнію для організму чоловіків - 400 мг на день. Для жінок - 310 мг на день. Для дітей норма залежить від віку – від 80 до 240 мг на день.
Продукти харчування, що містять найбільше магнію:
Шпинат, насіння гарбуза, йогурт або кефір, мигдаль, квасоля, авокадо, сезам, м’ята, кавун, кедрові горішки, бразильський горіх, какао, насіння соняшника, кріп, базилік, броколі, насіння льону, зелена цибуля, лосось, коріандр і козячий сир.Читайте також "Шпинат: корисні властивості" та
"Базилік - користь та протипоказання до вживання".
Наукові дослідження показують, що дієта з високим вмістом магнію може знизити ризик інсульту на 8 %, ризик серцевого нападу на 38 %. Дослідження також показують, що збільшення кількості магнію в харчуванні при наявній фіброміалгії - зменшує біль та покращує роботу імунної системи.
Достатнє вживання магнію може значно знизити ризик розвитку цукрового діабету 2 типу, тому що магній відіграє важливу роль в метаболізмі глюкози. Достатньо збільшити кількість вживаного магнію на 100 мг на день, щоб зменшити ризик розвитку діабету на 15 % - показують сучасні дослідження.

Магній – один з найважливіших елементів для формування кісток і для засвоєння кальцію. Насправді, більше половини магнію в організмі людини зберігається в кістках. Тому вживання магнію сприяє сповільненню розвитку остеопорозу.
Нестачу магнію напряму пов'язують з мігренню, через його важливість у забезпеченні балансу нейромедіаторів в організмі. Прийом препаратів магнію корисний пацієнтам з мігренями.
Магній також має протипокази. Особливо щодо препаратів з магнієм. Прямим протипоказом є барикардія, артеріальна гіпотензія, загострення запальних процесів у кишечнику, жовчокам’яна хвороба, обструкції жовчовивідних шляхів, ниркова недостатність.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Популярні статті
Рукола: користь, шкода та вплив на організмІнтервальне голодування 16 на 8: новий міф чи реальна користьЯк прискорити метаболізм (обмін речовин)Лохина - користь та шкода Кабачок: користь та шкода30 правил схуднення, що працюютьКориця, властивості та протипоказанняМеню на 7 днів, щоб схуднути, 1500 калорій щоденноАвокадо - користь та шкода Магній: вміст в продуктах харчування та користь для організму
Застій жовчі: причини, симптоми та лікування70 причин займатися бігом (на основі наукових досліджень)Вкусив кліщ. Що робити?Порушення сну. Причини, симптоми та профілактика безсонняЯк позбутися прищів?Хвора щитовидна залоза — хвора людинаЯк зробити ранок продуктивнимЧому набрякають ноги влітку та як зняти набрякДихай глибше, живи краще: дихальні техніки для заспокоєння та зниження стресуЯк вигідно та без ризиків придбати ліки онлайн