Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості
Корисні властивості зелені

Компонентів та речовин, які потребує наш організм для активної діяльності та життя у зелені набагато більше, ніж в інших продуктах, таких як м'ясо, риба, хліб чи інших.

Корисні властивості зелені кропу
Кріп життєво необхідний для діабетиків та людям із підвищеним холестерином в крові.Кріп відзначається низьким вмістом калорій та зовсім не містить холестерину. Наприклад в 100 гр. кропу є 100 мг вітаміну С і 335 мг калію. При цьому він містить багато антиоксидантів, вітамінів В, АА, РР, Е та харчових волокон, завдяки яким зменшує кількість цукру в крові. Також це ефективний засіб покращити травлення, позбутися головної болі та безсоння. Крім того, кріп використовують для профілактики раку.

Корисні властивості зелені базиліку
Пряна рослина, яка має яскраво виражені лікарські властивості. Це прекрасний антисептик та імуностимулятор. Базилік має сечогінну, антибактеріальну дію, нормалізує температуру при респіраторних захворюваннях, зменшує тривожність та негативні наслідки стресу. Отже, базилік застосовують при лихоманці, каменях в нирках та респіраторних захворювань.Науково доведено, що базилік покращує кровообіг і діяльність дихальних шляхів, стабілізує рівень цукру в крові і захищає організм від виникнення раку.
Крім того, це смачна і корисна кулінарна приправа.

Корисні властивості зелені цибулі
Цибуля складається на 90% із води. Решта 10% складають харчові волокна, мінерали та вітаміни. В 100 гр. зеленої цибулі міститься денна норма вітаміну С. Також у ній є каротин, ефірні масла, вітаміни А і В, цинк, залізо, калій, магній та багато інших корисних речовин.Наявність цинку, фтори та кальцію покращує стан волосся, зубів та нігтів.
Свіжу цибулю використовують для профілактики застуди, авітамінозу та для покращення травлення.
Зелена цибуля прекрасний засіб для боротьби з анемією, запаленнями та погіршення травлення або підвищення кров’яного тиску.
Також зелена цибуля з давніх-давен вважалася збуджуючим засобом, оскільки містить афродизіаки.

Корисні властивості зелені руколи
Це вид салату з приємним запахом, який цінується через вміст каротину та велику кількість вітаміну С. Також є багатою на вітаміни Е, В, А, К та мікроелементи, такі як цинк, магній, натрій, фосфор, марганець, залізо та мідь. У 100 гр. руколи є всього лиш 25 калл. та добова норма вітаміну К.Рукола корисна для профілактики та лікування різних видів раку. Також, як і багато інших зелених листових овочів, омолоджує шкіру і розгладжує малі зморшки на лиці. Крім того, руккола покращує травлення та зміцнює імунну систему, знижує цукор у крові, врегульовує водно-сольовий обмін, підвищує рівень гемоглобіну.

Корисні властивості зелені селери
Гіппократ – древній мудрець, вважав селеру не тільки овочем, але й ліками. Завдяки своєму унікальному складу, селера здійснює загальнозміцнюючі, очищуючі, а головне омолоджуючі дії на організм.Дієтологи у світі селеру називають овочем із "від’ємною калорійністю", оскільки вона дає багато корисних речовин організму всього лиш при 18 калл. у 100 гр. продукту.
До складу входять вітаміни В, А, Е, С, К, фолієва, аскорбінова, щавлева кислота. Також селера багата на мінеральні солі кальцію, калію, фосфору, натрію.
Саме завдяки великому вмісту перерахованих корисних речовин, листя селери захищає організм від онкозахворювань, бактерій та грибків, також покращує обмін речовин та травлення. Також добре дезинфікує ротову порожнину, стінки шлунку та кишківника.
Селера сприяє виведенню солей із організму , попереджає виникнення серцево-судинних захворювань та допомагає лікувати похмілля.

Корисні властивості зелені фенхеля
Фенхель використовується не тільки в кулінарії, але і в медицині. Ця рослина використовується у виготовленні освіжувачів рота та зубної пасти.Вживання фенхеля у їжу допомагає вилікувати анемію, розлади травлення, запори, діарею, різноманітні респіраторні захворювання.
Також відомо, що він має позитивні гормональні дії на жіночій організм та регулює менструальний цикл.

Корисні властивості зелені петрушки
Харчовий склад петрушки є універсальним, її корисні властивості є комплексними і зачіпають різні аспекти здоров’я людини.Ця трава покращує склад крові, допомагає уникати анемії і атеросклерозу, підтримує еластичність кровоносних судин і захищає організм від артритів.
Також петрушка є народним методом по боротьбі з неприємними запахами з рота.

Корисні властивості зелені кінзи
Кінза - це не тільки смачна, але й корисна трава, яка попереджує різноманітні захворювання.Вживання кінзи у їжі допомагає уникнути серцево-судинних захворювань. Крім того, це потужний антиоксидант, завдяки вмісту великої кількості вітаміну С. Тому кінза захищає від сезонних захворювань та укріплює імунітет.

Корисні властивості зеленої капусти
Неймовірно, але капуста містить більше вітаміну С, ніж апельсин. Саме тому вона є потужним натуральним антиоксидантом, таким чином укріплює організм, захищає від різноманітних захворювань.Особливо корисною є для лікування мозкових та невротичних захворювань.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Вечеряти - потрібно, чи, можливо, не варто?Що таке харчова непереносимість та харчова алергія та що є більш небезпечним
Популярні статті
Як прискорити метаболізм (обмін речовин)Продукти, що знижують тискПомело: користь та шкодаЦинк у продуктах харчування та його користьЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуКальцій і вітамін Д – не коротко, але про головнеАнтибіотики: харчування під час і після прийомуДієта при анеміїЯк зберегти свою печінку здоровою?Лічі: користь та шкода
Продукти, що знижують тискЗастій жовчі: причини, симптоми та лікуванняЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуКальцій і вітамін Д – не коротко, але про головнеАнтибіотики: харчування під час і після прийомуДієта при анеміїЯк зберегти свою печінку здоровою?Захисні механізми психікиНеалкогольний стеатогепатит та здоров'я печінкиХвора щитовидна залоза — хвора людина