Скільки потрібно випивати води в день

Photo of author

By Ілона

vodichka

Коли наш організм не отримує необхідної для нього кількості води, тоді виникає оманливе відчуття голоду. Це підтверджують різноманітні дослідження в галузі медицини, дієтології зокрема.

Вода в нашому організмі виконує функцію «транспортного засобу», вона допомагає здійснювати обмін речовин і активно бере участь в процесі спалювання жирів. Важливо розуміти, що зайва вага, як і надмірна худорлявість, найчастіше пов’язані із зневодненням організму і, відповідно, порушенням обміну речовин.

Скільки потрібно випивати води на день

Для дорослої людини норма вживання води, на думку більшості медиків, коливається в межах 30-40 мл води на 1 кг маси тіла, тобто, при вазі 50 кг – це 1,5-2 л води, при вазі 75 кг – 2,5-3 л на добу.

chista_voda

Якщо ви хочете схуднути за допомогою води, пам’ятайте, що просте вживання добової норми води вам аж ніяк не допоможе. Попри добову кількість випитої води потрібно ще приділити увагу своєму харчуванню – потрібно харчуватися правильно. Також більше рухатись і не виснажувати організм.

Наприклад, ходіть пішки хоча б 30 хвилин в день і за 30 хвилин до виходу випивайте стакан води. Такі мірки дають хороші результати, оскільки будь-яке фізичне навантаження допомагає спалювати калорії, а вода пришвидшує цей процес. Старайтесь дотримуватись цієї поради навіть якщо не збираєтесь худнути – це корисно, дуже швидко відчуєте легкість в організмі та отримаєте великий заряд чудового настрою.

Яку воду потрібно пити, якщо ви все таки вирішили схуднути?

В даному випадку, водою вважається тільки чиста питна вода без газів. Супи, кава, соки, солодкі газовані води – водою не вважають.

szo_vvazhayut_vodoyu

До денної норми рідини зараховують:

  • Натуральні компоти (без цукру та меду).
  • Чай без цукру.
  • Мінеральна вода. .

Та все ж перевага залишається за чистою питною водою.

Коли краще пити воду?

Краще пити воду за 20-30 хвилин до прийому їжі і через 1-1,5 години після їжі. Пити воду під час споживання їжі і відразу після шкідливо для травлення.

Як звикнути до вживання такої кількості води?

Не потрібно себе змушувати випивати відразу усі 2 чи3 літра води. Якщо організм не звик до такої кількості – не змушуйте, дайте час звикнути. Починайте поступово. Бувають такі випадки, що хочеться пити, але ви зайняті якоюсь роботою та й бажання не таке аж велике – можна потерпіти, чого робити не вартує. Зробіть так, щоб стакан води, при можливості, завжди був поруч: на робочому столі, біля ліжка, в сумці, в машині – там, де ви проводите більшу кількість часу.

Щоб схуднути, потрібно випивати денну норму води, але це лише одна з складових процесу схуднення, бо важливе також правильне харчування та фізичні навантаження. Проте, треба з чогось починати – почніть з води.