Чорнично-шпинатний смузі

Photo of author

By samoylovych

Приготуйте корисний та смачний чорнично-шпинатний смузі. А ще – це чудовий варіант сніданку.

chornichno_shpinatnii_smuzi_1

Давайте з Вами приготуємо дещо дуже цікаве і в той же час неймовірно смачне. Саме чорично-шпинатний смузі стане в нагоді тим, хто займається в спортзалі. Чому? Корисний шпинат містить велику кількість вітамінів , що відіграють важливу роль в обміні речовин, а банан багатий на калій, який буде неймовірно необхідний Вашим м’язам після навантаження. Вживаючи таку здорову їжу, Ви показуєте свій свідомий підхід до харчування.

Чорнично-шпинатний смузі – інгредієнти

  • Молоко – 0,5 склянки (жирність за вибором).
  • Шпинат – 1 склянка.
  • Свіжеморожена чорниця та малина – по 0,5 склянки.
  • Банан – 1 шт.
  • Вівсяні пластівці – 2 ст.л.
  • Цукор – 1 ст.л.

Детальніше про Питний режим.

Рецепт приготування чорнично-шпинатного смузі

Розпочнемо приготування чорнично-шпинатного смузі. Для початку промийте листя шпинату та висушіть їх. Після чого наріжте великими шматками. Ягоди розморозьте та злийте зайву рідину. Банан для чорнично-шпинатного смузі очистіть та наріжте кубиками.

Тепер залийте в чашу блендера охолоджене молоко та додайте шпинат і ягоди. Збийте все це протягом 1 хвилини. Після чого додайте в чорнично-шпинатний смузі банан та вівсяні пластівці та збийте ще протягом 1 хвилини.

В кінці приготування чорнично-шпинатного смузі додайте цукор (за бажанням). Готово!

Подавайте чорнично-шпинатний смузі в охолодженим. Якщо збільшити кількість продуктів вдвічі, то можна буде посмакувати такий смузі ще й в обідню пору.

Смачного!