Вкусив кліщ. Що робити?

Людей з дитинства застерігають, що кліщі є переносниками багатьох хвороб ( наприклад , кліщового енцефаліту, хвороби Лайма, туляремії) і їх варто остерігатися. Проте, коли така ситуація скалася - паніка буде лишньою.

Read more

Обережно печія або як з нею боротися

Печія - це те, що приносить нам сильний дискомфорт після хорошого застілля і значно погіршує якість життя. Як з нею правильно боротися та коли потрібно звернутися до лікаря?

Read more

Формування тромбів — коли цього варто боятися

Формування тромбу — це природний механізм, який перешкоджає масивним кровотечам. У нормі тромби формуються у місці пошкодження судин, щоб перекрити рух крові через розрив і забезпечити герметичність кров'яного русла. Але інколи вони утворюються на фоні повного здоров'я і утруднюють рух крові по судинах.

Read more

Правильне харчування для імунітету та здоров’я

Беручи до уваги те, що імунна система працює в організмі, у тісному зв’язку з іншими системами органів, очевидним стає що комплекс факторів, які визначають загальний стан здоров'я має більш ймовірний потенціюючий вплив, аніж окремо застосовані речовини

Read more

Здорові перекуси на навчанні і на роботі

Що взяти з собою в ланч бокс, чи корисним є те, що пропонує ринок, і чи взагалі варто мати під рукою якісь снеки?

Read more

Карамбола, яка користь від фрукта у формі зірки?

Карамбола — тропічний фрукт, який нагадує зірку, коли його порізати слайсами. Незрілий плід має темно-зелену оболонку, але коли він дозріває, його тонка шкірка стає блискучою та жовтою. Форма карамболи овальна, а зазвичай її довжина становить 50 см.

Read more

Рамбутан, яка користь?

Рамбутан (нефеліум) - вічнозелене тропічне дерево родини сапіндові та його їстівний плід. Це чарівний червоний фрукт з м'якими шипами, що мають червоний, жовтий та зелений відтінки. Він також відомий як волохатий плід. Цей тропічний фрукт має яйцеподібну форму з червоною або жовтою плодовою стінкою. Дерево рамбутану походить з Малайзії, а його назва походить від малайського слова, що означає волосся. Рамбутан також широко вирощують в Індії, Малайзії, Індонезії, Таїланді та деяких вологих регіонах Сполучених Штатів. М'якуш, насіння та шкірка рамбутану містять кілька біологічно активних сполук, які можуть бути корисними для харчування, фармацевтики, медицини та косметики.

Read more

Як позбутися прищів?

Прищі, або акне - поширена проблема не тільки підлітків, а й тих, хто давно перейшов рубіж молодого віку.Чому вони виникають і як їх позбутися? Давайте спробуємо відповісти на ці "одвічні" питання.

Read more

Проблема болісних м’язових контрактур: методи лікування та профілактика

Для полегшення болю та зниження напруженості в м'язах, пов’язаних з контрактурами, часто застосовуються медикаменти. Один з ефективних препаратів – Тіонекс, який володіє протизапальною та болезаспокійливою дією.

Read more