Що можна їсти на ніч, щоб не погладшати?

Photo of author

By admin

izha-na-nich

Звичайно, їсти на ніч не можна, це суворо-пресуворо забороняється. Але що робити, якщо день видався насичений і організм вимагає підзарядки? Звичайно, морити голодом організм не можна, він вам потім за це добром не відплатить.

Отже, необхідно чим-небудь перекусити.

Але тоді виникає цілком резонне питання, що ж можна їсти пізно ввечері або на ніч і в яких кількостях, щоб не нашкодити своїй фігурі.

Для того, щоб результат був найкращим, важливо щоб ваш пізній перекус перед сном легко засвоювався, не був перевантажений великою кількістю калорій і, як саме собою розуміється, не повинен бути великим за обсягом. Ваш організм під час свого сну не потребує зайвої енергії. Якщо кількість з’їдених вами калорій і обсяг перевищать норму, то ваш організм відкладе надлишок в жирові складочки, а це нам зовсім не підходить.

Якщо ж те, що ви з’їли, буде погано і тривало засвоюватися, то повторюється та ж історія: організм всю ніч отримуватиме зайву енергію, а вона автоматично перейде в жири. Ті продукти, які ви їсте на ніч, не повинні містити цукру. Крім зайвих калорій, його великий вміст може принести безсоння, оскільки він швидко засвоюється організмом і дає хороший заряд енергії.

Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.

Так що ж можна їсти на ніч? Які продукти підійдуть для пізнього перекусу? Дієтологи радять балувати себе перед сном тими продуктами, які багаті клітковиною. Для пізнього вечірнього перекусу добре підійдуть свіжі овочі і не солодкі фрукти. Так що не варто морити себе голодом, адже можна приготувати смачний овочевий салатик. Якщо ви сильно переживаєте за свою фігуру, то можете обмежитися тільки свіжими огірками. Їх можна їсти в будь-якій кількості, в будь-який час доби.

Так само, якщо ви вирішили поїсти на ніч, то можете випити нежирний кефір. Півсклянки чистого кефіру добре заповнить шлунок, але при цьому не зашкодить талії.

Обдурити вечірній або нічний голод можна і гарячим чаєм, природно без цукру. Тут правда, є невелика проблемка, чай містить невелику дозу кофеїну, який в свою чергу бадьорить і може перешкодити вашому міцному сну. Тому для вечірнього чаювання краще використовувати трав’яний чай ройбуш, який не містить кофеїн.