Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості
Як схуднути? Термодинаміка, біохімія, чи, все таки, психологія?

Розмова з біохіміком була б ще простішою: молекула жиру взаємодіє з киснем, в результаті утворюється вуглекислий газ і вода. Тобто, щоб схуднути, треба, щоб організм почав використовувати ці молекули, наприклад, при додаткових фізичних навантаженнях: ми видихаємо повітря насичене вуглекислим газом і з потом виводимо зайву воду.
С55Н104О6 + 78 О2 = 55 СО2 +52 Н2О
Біохіміки трохи би ускладнили життя всякими аеробними і анаеробними клітинними диханнями.
Медики, ендокринологи пояснили б гормонами і гіпоталамусом. Але усе це дуже відірвано від реальності, в якій схуднути важко!
Так, це не просто, а особливо на тривалий період. Людині необхідно за щось зачепитися, щоб втриматись. Адже, коли сидиш на дієті, сила волі свідомо бореться з апетитом і бажанням щось перекусити. А це постійні зусилля на придушення бажання їсти. Ми врешті решт виснажуємось і зриваємось: «згоріла хата, гори стодола!». Уявляєте постійне розчарування своєю недосконалістю?
Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.
З іншої сторони, боротьба всередині нашої голови починає жити своїм життям. Парадокс в тому, що ми підсилюємо образ їжі, уявляючи, як ми з нею боремось. Знаєте дитячу гру: тільки ніколи, ні при яких обставинах не думай про червоний холодильник. Так наше сприйняття не розуміє частку «не». Ми спочатку пригадуємо в уяві об’єкт, а потім відштовхуємось від нього, заперечуючи. Тобто, коли ми постійно притлумлюємо бажання поїсти, ми створюємо і прокручуємо образи їжі в голові. Постійна думка про піцу , і при нагоді піца матеріалізується ;)
Отже, тривалі зміни можливі лише за позитивної мотивації. Необхідно йти від дієти, проти чогось, в бік стилю життя за щось. Краще тримати в голові образ себе здорової, рухливої і задоволеної життям, що їсть свіжі овочі, чи улюблені фрукти ☺ Ага, і не забувайте про негазовану воду!!!
Автор: Летнянчик Ольга, лікар
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Популярні статті
Як прискорити метаболізм (обмін речовин)Продукти, що знижують тискБулгур: користь та шкодаЛляна олія: користь та шкодаЦинк у продуктах харчування та його користьЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуКіноа: користь та шкодаНут: користь та шкодаБілокачанна капуста: користь та шкодаКуркума: користь та шкода
Продукти, що знижують тискЗастій жовчі: причини, симптоми та лікуванняЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуМагнітні бурі і їх вплив на людину70 причин займатися бігом (на основі наукових досліджень)Таємнича хвороба, яка перетворює життя на пекло. Що ми знаємо про мігреньЧому набрякають ноги влітку та як зняти набрякЩо таке підлітковий вік. Відносини батьків і підліткаЯк зробити ранок продуктивнимІдеальна вага: способи розрахунку, в залежності від віку, зросту та типу фігури