Лікування катаракти у Харкові

Photo of author

By fersht

oftalmika

Які фактори погіршення зору вам відомі? Вік, важкі умови праці, захворювання, неправильне харчування… Та окремо варто виділити стрес, – внаслідок війни це явище поширюється щораз більше. Особливо у містах, які зазнають регулярних атак ворога. «Офтальміка Харків» – сучасний медичний центр, що надає широкий перелік послуг, зокрема займається мікрохірургією ока.

Офтальмологія – галузь медицини, у якій майже немає місця самолікуванню чи народним методам. Усі дії щодо лікування очей повинні бути під контролем офтальмологів.

Один з напрямків роботи, що став регулярним, є лікування катаракти у Харкові. Так, у заздалегідь визначені операційні дні організовують видалення катаракти. Це буває як мінімум раз у місяць. Впродовж лише двох днів вересня «Офтальміка Харків» вилікувала від цієї недуги майже 50 пацієнтів! Звідки ця статистика? Йдеться про найпоширенішу в Україні хворобу очей, а Харків – досі одне з найбільших міст країни, тому й попит на лікування катаракти у Харкові все ще немалий. Втім, операції проводять попри можливі незаплановані вимкнення електроенергії та інші незручності. Медичні центри «Офтальміка» мають автономне резервне тепло- й енергозабезпечення, водопостачання.

Ось інші переваги лікування катаракти у Харкові саме у центрі Офтальміка:

  • Розташування неподалік центру міста і вокзалу;
  • Доступний онлайн-запис на прийом;
  • Досвідчені лікарі з високими науковими ступенями і державними відзнаками;
  • Можливість дізнатись вартість операції з видалення катаракти на сайті «Офтальміки».

Варто зупинитись на останньому пункті, адже процес лікування – комплексний, тому на до суми входить не лише хірургічне втручання, а й супровід клієнт-менеджера й анестезіолога, післяопераційні огляди. Крім того, на вартість впливає вибір інтраокулярної лінзи, – узгодити з лікарем і обрати імплантат можна з-поміж виробників з Іспанії, США, Німеччини, Японії.

І наостанок додамо, що найбільш реально виявити хворобу на ранній стадії лише під час профілактичного візиту до лікаря. Бо запобігти катаракті та попередити її самотужки нелегко, тому варто після настання 40 років відвідувати офтальмолога регулярно, навіть без нагальної потреби. Про причину виникнення недуги пацієнт може не знати, адже чимало випадків є особливостями організму.

А до кінця війни «Офтальміка Харків» діагностує зір захисників України безкоштовно!

Гарбузові оладки – ідеально для сніданку

Прості поради, як позбутись жирного волосся