Скажіть «Прощавай!» болю у спині: лікувальні блокади або уколи від болю

Photo of author

By fersht

ivr-2

Багато захворювань опорно-рухового апарату супроводжуються гострим або постійним тупим болем. Це не лише порушує звичний спосіб життя людини, але й затримує процес лікування. Щоб зняти больовий синдром, сьогодні застосовують метод лікувальних блокад. В клініках Інституту вертебрології та реабілітації цей вид ін’єкційної терапії допомагає швидко купірувати загострення та своєчасно почати комплексне лікування захворювання. Це так звана «швидка допомога», аби зняти запалення та набряк. Проте сам по собі метод не лікує, а є лише допоміжним інструментом в комплексній терапії.

Сьогодні уколи від болю в спині найчастіше проводяться в області попереку. На нижню частину хребта припадає найбільше навантаження під час руху та сидіння. Тому саме тут найчастіше виникають різні деформації та пошкодження. Детальна інформація про ін’єкційну терапію та її ефективність є на сторінці https://ivr.ua/ua/inekcionnaya-terapiya.

В яких випадках може бути призначена блокада спини?

Блокада використовується під час лікування больового синдрому, що викликаний стисненням нервів в області попереку та супроводжується запальним процесом. Стиснення нервів може бути викликане протрузіями, грижами та іншими деформаціями й змінами суглобів. Всі ці захворювання потребують комплексного лікування.

Показаннями для уколів від болю є:

  • корінцевий синдром;
  • міофасційний синдром;
  • остеоартрози й артрити;
  • ревматоїдні процеси;
  • невралгії та неврити;
  • різкий больовий синдром.

Також в клініках IVR застосовують уколи від болю в суглобах, наприклад, під час лікування колін. При цьому блокади можуть мати різний характер та мету. Бувають паравертебральні новокаїнові блокади, що швидко усувають біль, протизапальні блокади та провідникові.

ivr-3

Етапи проведення амбулаторної процедури

  1. Пацієнт займає позицію лежачи або сидячи на кушетці.
  2. Область спини або суглоба дезінфікується, робиться укол знеболювального.
  3. Для контролю положення голки використовують рентген або комп’ютерний томограф.
  4. Розчин дієвого препарату (стероїду або анестетика) вводиться безпосередньо в уражену ділянку з метою усунення набряку, запалення та болю.

Більшість людей можуть повернутися до звичного способу життя наступного дня після блокади. Навіть одна ін’єкція здатна повністю зняти больові відчуття на тривалий час. У деяких випадках після усунення больового синдрому призначається курс фізичної реабілітації.

Щоб лікування мало стійкий позитивний результат, в клініках IVR уколи від болю не проводяться самостійно, а є частиною комплексної терапії. Їх роблять в будь-якій філії в трьох містах України: Київ, Львів, Івано-Франківськ. Відгуки та детальну інформацію про всі методи лікування можна знайти на офіційному сайті IVR.

Паштет з курячої печінки

Лебединая шея: как убрать второй подбородок