Як правильно їсти фрукти?

Фрукти, спожиті після основного прийому їжі, взаємодіють з нею і починають бродити та закисати. Тому рекомендують робити перерву після їжі 2-5 годин, в залежності від того, що ви щойно з'їли. Краще за все їсти фрукти на сніданок, до обіду та в перервах між їжею (робити перекус). Будь-який прийом їжі добре починати з фруктів, а не навпаки. Якщо їсти фрукти на голодний шлунок за 30 хвилин до їжі, то вітаміни будуть краще засвоюватись та позитивно впливати на вашу вагу.
Жорстоких правил щодо споживання фруктів немає, проте є декілька моментів, на котрі слід звернути увагу, щоб отримати від фруктів якнайбільше користі.

- Не їсти фрукти на повний шлунок. Їсти фрукти можна в будь-який час доби, та тільки не після їжі.
- Після того як ви з'їли будь-який фрукт, зачекайте 30 хвилин перед тим, як з'їсти ще щось інше.
- Фрукти корисно їсти в першій половині дня. Вони плавно піднімуть рівень цукру в крові та «розбудять» травну систему після сну.
- Старайтесь не їсти фрукти з тими продуктами, що важко перетравлюються.
- Банани та авокадо відносяться до тяжкої їжі, тому краще не їсти їх на ніч. Краще їсти ці фрукти в якості перекусів, коли травна система буде готова прийняти їх і при цьому буде час їх перетравити.
- Краще їсти свіжі фрукти ніж заморожені, а тим більше консервовані – вони містять багато цукру, а часто й хімічні домішки і при цьому втрачають практично усі свої корисні властивості.
Як отримати від фруктів максимум користі?
Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.
Слід звернути увагу ще й на те, що за один прийом їжі корисно з'їдати фрукти одного виду, а не поєднувати різні. Якщо ви хочете з'їсти декілька плодів відразу – це нормально, але краще, якщо це будуть плоди одного типу. Не варто, наприклад, змішувати солодкі м'ясисті фрукти з цитрусовими. Крім того, не слід поєднувати конфліктні продукти: після йогурту не можна їсти цитрусові, тому що такі комбінації погано відображаються на роботі шлунку та можуть викликати його розлади.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Особливості харчування і питного режиму взимкуСередземноморська дієта: що їсти? як часто? як багато?
Популярні статті
Насіння чіа - користь чи шкода?Хурма: користь чи шкода30 правил схуднення, що працюютьАвокадо - користь та шкода Помело: користь та шкодаГранат: користь та шкодаФейхоа..., що це таке?Цинк у продуктах харчування та його користьКальцій і вітамін Д – не коротко, але про головнеКористь апельсинів
Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості