Абрикосовий самбук

Photo of author

By samoylovych

Пропонуємо Вашій увазі літній, ніжний і легкий десерт – абрикосовий самбук

abrikosovii_sambuk

В таку спекотну погоду, яка панує влітку, хочеться чогось прохолодного, смачного і в той же час незвичного. Приготуйте абрикосовий самбук і Ви отримаєте величезну порцію задоволення. Звичайно, приготувати такий десерт не просто, зате результат, своєю свіжістю і прохолодою, порадує Вас і Ваших близьких.

Абрикосовий самбук – інгредієнти

  • Абрикоси свіжі – 400 г.
  • Мед – 2 ст.л.
  • Яєчні білки – 2 шт.
  • Желатин – 2 ст.л.

Детальніше про Питний режим.

Рецепт приготування абрикосового самбука

Приступимо до приготування абрикосового самбука. Для початку абрикоси розріжте на половинки, видаліть кісточки, залийте їх водою і варіть близько 25 хвилин, після закипання. Тепер воду злийте (але залишіть на потім, близько 100 мл), а абрикоси перетріть через сито. Отримане абрикосове пюре охолодіть.

Желатин для абрикосового самбука залийте 100 мл холодного абрикосового відвару, що залишили перед цим, та дайте набрякнути близько 30 хвилин, а потім на повільному вогні повністю розчиніть. ГОЛОВНЕ!!! Не дайте желатину закипіти!

Коли абрикосове пюре повністю охолоне, то з’єднайте його з медом.

Яєчні білки для абрикосового самбука збийте міксером в густу піну, додайте в абрикосовий масу та перемішайте. Тепер акуратно, тонкою цівкою, введіть желатин та ще раз перемішайте.

Розлийте готовий абрикосовий самбук по креманкам і поставте в холодильник до повного застигання.

Смачного!