Чим корисний мед для жінок

Photo of author

By viktoria

487645978987hyp

Люди багато століть використовують мед як засіб для лікування та краси. Мед має багато корисних властивостей – це протизапальні, антибактеріальні,тонізуючі і зміцнюючі. Особливо корисний мед для жінок.

Жінкам натще дуже корисно їсти мед. Мед для жіночого організму віддає свою тонізуючу та зміцнюючу властивість. Мед є ефективним засобом при гінекологічних захворюваннях. Його застосовують при ерозії шийки матки, ендометріозі, при мастопатії. Мед наповнює жіночий організм різними мікроелементами та вітамінами.

Вітаміни, які містяться в меді: Вітамін А або ретинол – покращує стан шкіри та налагоджує роботу кишківника, Вітамін Н або біотин – покращує ріст волосся, Вітамін Е або токоферол має протизапальну і антигістамінну дію, Вітамін В1, або тіамін – допомагає виводити токсини з організму, Вітамін В2 або рибофлавін – допомагає при роботі метаболізму заліза, вуглеводів та жирів, Вітамін В3 або ніацин – допоможе зняти втому організму, Вітамін В5 або пантотенова кислота – насичує мозок киснем, Вітамін В6 або пиридиоксин гідрохлориду допомагає у метаболізмі жирів і білків, Вітамін В9 або фолієва кислота – допомагає виробляти червоні клітини крові у головному мозку, Вітамін С або аскорбінова кислота – зміцнює імунну систему.

Із мінералів та мікроелементає містяться : кальцій та фосфор, калій та магній, марганець та залізо, бор та мідь, фтор та хром, цинк.

Мед використовується проти випадіння волосся, для додавання блиску і шовковистості волосся, а також харчування та гідратації. Використовувати потрібно тільки свіжі інгредієнти.

Мед на голодний шлунок (користь і шкода були вивчені вченими з різних країн) рекомендується використовувати для жінок, які бажають виглядати чарівно. Він омолоджує організм. Жінка стає рухливою та енергійною.

Кожен сорт має свої унікальні властивості, благородно впливає на тіло.

Також мед має протигрибкову і антибактеріальну дію, так що використовуйте його, щоб залікувати виразки на ногах.

Також мед впливає на систему травлення.Через високу теплотворну здатністю, цей продукт впливає на метаболізм. Тому мед використовують у боротьбі із зайвою вагою. Його використовують як внутрішньо, так і зовнішньо. Є багато також масок, скрабів, обгортань на основі меду.

Жінки! Мед допоможе бути красивішими та надасть здоров’я та сили вашому організму. Будьте здорові!