Імбир – помічник для схуднення

Photo of author

By nata

Використовувати корінь імбиру в якості жироспалюючого засобу стали ще в стародавньому Тибеті. Правда, тоді рослину застосовували не для лікування надлишкової ваги, а для боротьби з застійними явищами в організмі: погіршенням роботи травного тракту, уповільненням кровообігу, зниженим тиском. У ті часи лікарі вважали, що вплив імбиру пов’язаний з вогнем, яким він наділяє організм. Сучасні лікарі у вогонь не вірять, а тому уважно вивчили цю приправу. Виявилося, що в ній міститься більше 400 різних речовин, серед яких гінгерол (родич капсаїцину – речовини, яка надає перцю чилі гостроту і вважається спалювачем жиру ), бета-каротин, кофеїн, куркумін. А ще в імбирі є незамінні амінокислоти, в тому числі треонін, лізин та деякі інші. І, звичайно, він багатий мінералами і вітамінами.

imbyr-9

Використовувати корінь імбиру в якості жироспалюючого засобу стали ще в стародавньому Тибеті. Правда, тоді рослину застосовували не для лікування надлишкової ваги, а для боротьби з застійними явищами в організмі: погіршенням роботи травного тракту, уповільненням кровообігу, зниженим тиском.

У ті часи лікарі вважали, що вплив імбиру пов’язаний з вогнем, яким він наділяє організм. Сучасні лікарі у вогонь не вірять, а тому уважно вивчили цю приправу. Виявилося, що в ній міститься більше 400 різних речовин, серед яких гінгерол (родич капсаїцину – речовини, яка надає перцю чилі гостроту і вважається спалювачем жиру ), бета-каротин, кофеїн, куркумін. А ще в імбирі є незамінні амінокислоти, в тому числі треонін, лізин та деякі інші. І, звичайно, він багатий мінералами і вітамінами.

Імбир виводить з усіх органів та тканин продукти розпаду, помічний для схуднення та очищення організму. Сучасні дієтологи полюбляють імбир за те, що він покращує травлення, особливо сприяє засвоєнню білків, нормалізує апетит.

Для схуднення і вирівнювання обміну речовин дієтологи рекомендують вживати імбир у вигляді порошку. Вважається, що так він краще спалює жирову масу.

Вранці приймайте порошок меленого імбиру з мускатним горіхом на кінчику ножа. Порошок цей треба розсмоктати в роті до його повного розчинення.

Після цього не їсти хоча б 15 хвилин.

4163_chai

Імбирний чай для схуднення.

У корені імбиру міститься ефірна олія, основні компоненти якої – гінгерол і шогаол – зігрівають всередині, а значить «топлять» жир і підсилюють кровопостачання.

Чай з імбиру включає в себе три смаки – кислий, гострий і солодкий. Він підходить для тих, у кого уповільнений обмін речовин, а жир накопичується швидко.

Цікаво! – Якщо пити такий чай перед їжею – він притупить відчуття голоду.

Поради до використання чаю з імбирем для схуднення:

  • Можна заварювати імбир разом із зеленим або чорним чаєм.
  • Якщо немає алергії на мед, пийте такий чай з медом. Мед краще розводити в теплому, а не в гарячому, чаї або їсти просто з ложки.
  • Лимону багато не треба. Цілком достатньо на 1 чашку однієї невеликої дольки лимона.
  • Коли ви приготуєте імбирний чай для схуднення, обов’язково його процідіть, якщо він настоїться, смак його буде дуже насиченим.
  • Не використовуйте багато імбиру. Краще брати невелику кількість. Якщо смак чаю здається занадто нудотним, наступного разу зменшіть кількість імбиру.
  • Ввечері краще не пити імбирний чай, тому що він бадьорить.
imbir_chasnik

Використання часнику з імбиром для посилення ефекту схуднення

Часник поряд з імбиром є унікальним продуктом, який подарувала нам природа. Нам ціква його взаємодія з імбиром. Як відомо, жирові відкладення накопичуються в спеціальних клітинах, які мають властивість розтягуватися, заповнюючись все більшою кількістю «запасів».

Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.

Імбир у поєднанні з часником «відкриває» ці сховища, провокує викид всього накопиченого. Коли запаси потрапляють в кров, людина в перший час відчуває різкий приплив бадьорості. Це резерв, який організм збирав на «чорний день». Якби ми вжили для стимуляції не імбир з часником, а які-небудь ліки, цей викид міг би вийти дуже сильним. Організм міг би не впоратися і велика кількість викинутих запасів перетворилося б на отруйні токсини. Потрібна була б спеціальна очисна програма, щоб не допустити порушення функцій печінки та нирок.

При щоденному вживанні часнику та імбиру, наш організм поступово вчиться викидати в кров рівно стільки запасів, скільки може розщепити і вивести через органи виділення. Так ми можемо швидше позбутися зайвих кілограмів.

Протипоказання при вживанні чаю з імбиром:

  • Захворювання шлунково-кишкового тракту.
  • Захворювання печінки та жовчовивідних шляхів.
  • Алергія, індивідуальне несприйняття.

Людям, у яких є проблеми з судинами і у кого підвищений артеріальний тиск, потрібна обов’язкова консультація лікаря.

. .

. .