Схуднення без дієт

Photo of author

By nata

golovna1

Як ми всі знаємо, одним з головних джерел формування зайвої ваги є те, що ми їмо, коли ми їмо і в якій кількості це робимо. Регулярне недотримання правильного і здорового харчування, неодмінно призводить до набору ваги.

І якщо ви плануєте схуднення – попробуйте це зробити без дієт. Схуднути тільки на дієтах не вийде. Вага незабаром повернеться. Починайте правильно харчуватися.

Зрозуміло, звичку їсти “що і коли душі завгодно” ми формували в перебігу багатьох років. І перехід на правильне харчування спочатку буде протікати досить дискомфортно.

napoi

У напоях теж є калорії!

Наївно думати, що звичайна чорна кава та кава, наприклад, з вершками однаково впливають на вашу фігуру. У напоях теж «живуть» калорії, та «живуть» ще й як! Ви можете подивитися на зворотний бік етикетки, в таблицю калорійності – і дізнаєтесь багато нового про ваші улюблені латте, фраппе і капучіно.

Тому необхідно завжди пам’ятати про калорійність напоїв, задля схуднення без дієт і шкоди для здоров’я споживання калорійних напоїв слід контролювати точно так само, як і споживання їжі.

8131_shkidlivo

Позбавтеся від «баласту»!

«Схуднення без дієт» і «схуднення, продовжуючи поїдати все підряд в будь-яких кількостях» – трохи різні речі. Особливо в тому випадку, якщо деякі продукти з вашого «всього підряд» не приносять організмові ніякої користі.

Солодка газована вода, чіпси, сухарики, попкорн, газовані алкогольні коктейлі таємничого походження, жувальні цукерки, що за консистенцією нагадують гуму.. Словом, всі ті продукти, «склад» яких у жодному разі не слід читати до того, як Ви їх доїсте.

Зрозуміло, на свята або в особливих випадках Ви можете потішити себе всім чим завгодно. Але з щоденного меню подібні «шкідливості» краще виключити, особливо якщо ви плануєте схуднення без шкоди для здоров’я, та ще й без дієт і великих зусиль.

Найцікавіше стане помітним через деякий час. Після того, як в з раціону будуть виключені явно штучні і шкідливі продукти чи замінені на корисні аналоги, в якийсь момент стане зрозумілим, що «шкідливостей» більше й не хочеться. І тоді навіть у свята ви віддасте перевагу не тільки смачному, але й корисному.

ovocheva_narizka

Чарівні закуски

Мова йде не про будь-які закуски, а в основному про овочеві нарізки або салати без майонезу. Якщо ви дійсно хочете схуднути, постарайтеся полюбити ці страви: любов до них дуже і дуже допоможе в досягненні заповітної мети.

До речі, це чудовий спосіб уникнути переїдання – на самому початку трапези з’їсти овочевий салат або іншу низькокалорійну закуску. Шлунок наповниться малокалорійними продуктами, ви відчуєте насичення, і в результаті менше з’їсте протягом усього прийому їжі.

Якщо, наприклад, в ресторанному меню, вам довподоби лише салати заправлені майонезом – просто попросіть не заправляти салат взагалі або заправити його лимонним соком або оцтом. З часом ви звикнете до подібної салатної заправки, і вам буде здаватися дивним, що раніше ви так любили салати саме з майонезом.

sousi

Вчіться поводитися з соусами!

Всі дієтологи твердять в один голос: відмовтеся від соусів, відмовтеся від соусів .. Ну як же від них відмовитися, якщо м’ясо без заправки нагадує гуму, а риба – болотяну твань?

Вирішення проблеми просте: готуйте соуси, але замість того, щоб щедро поливати ними саму страву, поставте маленьку соусницю поруч зі своєю тарілкою. І в процесі їжі вмочуйте в соус .. вилку, перш ніж узяти нею черговий шматочок страви. Потім, пережовуючи його, уважно прислухайтеся до смаку, намагайтеся вловити відтінок улюбленого соусу. Якщо раніше ви від душі заливали соусом кожен шматочок, спочатку це може виявитися нелегко .. Але потім ви звикнете, і зможете одночасно і відчувати смак улюбленої страви з соусом, і споживати цього соусу набагато менше, помітно скорочуючи число з’їдених калорій.

Детальніше про Питний режим.

. .

. .

Схудни без дієт змінивши стиль життя

3408_robota

Займіться ділом, відверніться від їжі, перестаньте постійно думати про те, що ви з’їли на сніданок, обід, вечерю і скільки там калорій! Хочете схуднути або утримати вагу, з дієтами або без дієт, з 90% -вою вірогідністю головна причина ваших проблем з їжею – це занадто тепле до неї ставлення, надто велике значення, яке Ви їй надаєте! Перестаньте постійно зациклюватися на проблемах харчування і зайвої ваги – і нездоровий голод піде сам собою. І худнути стане набагато легше!

Придивіться до того, як живе більшість «природно» худих людей. Вони попросту живуть своїм життям, навчаються, працюють, закохуються, спілкуються з іншими людьми, будують сім’ю – і не думають про те, що і коли вони їдять і скільки в цьому калорій. І частенько можуть забути поїсти, просто тому, що не вистачило часу або мозок був зайнятий чимось іншим. Ви можете собі уявити, щоб Ви забули поїсти? Ні, не спеціально відмовилися від прийому їжі, щоб «розвантажитися», а саме забули? Думали про більш важливі речі?

Якщо Ваша відповідь – «ні», задумайтеся, будь ласка. Постарайтеся зрозуміти, чому їжа займає у Вашому житті таку роль, що немає нічого, що могло б Вас змусити забути про неї. Можливо, вам не вистачає в житті якогось цікавого заняття, хобі, того, що захоплювало б вас цілком і повністю? В такому випадку, шукайте це заняття, шукайте речі, які будуть цікавити більше, ніж їжа! Життя занадто різноманітне, щоб зациклюватися на проблемах зайвої ваги і харчування, скільки б ви не важили! І справжнє схуднення без дієт, або, може бути, навіть і з дієтами почнеться тільки тоді, коли ви це зрозумієте.

. .

. .