Медова вода – оздоровлення та укріплення усього організму

Photo of author

By Ольга

medovyj-napitok-v-chashke

Мед з давніх часів використовувався людьми: у ньому багато корисних речовин і мікроелементів, крім того, дуже добре для нас, що мед доступний нам круглий рік. Особливо корисним буде вживання меду у часі посту, коли ми стараємося обмежити себе у харчуванні. Мед можна використовувати по різному – вживати його до страв чи самостійно. Також можна вживати мед з водою у дієтичних та оздоровчих цілях. Медова вода допомагає відновити, укріпити здоров’я та покращити обмін речовин.

Медова вода з самого ранку активізує природній процес діяльності шлунка, дає енергію та бадьорість. Такий енергетичний додаток буде корисним для усього організму. Навіть хворі на виразку шлунку у стадії ремісії можуть вживати цей солодкий напій. А особливо він буде корисний для вагітних і годуючих матерів. Медова вода – це знахідка для тих хто слідкує за своєю вагою. Для схуднення цей напій підходить не менше ніж різномінітні чаї для схуднення та пігулки. От тільки користь від такого напою буде дійсно відчутна. Бо медова вода покращує обмін речовин, знижує апетит. Від прийому цього напою зменшується небезпека поласувати солодким з надлишком.

Ті, хто вживає медову воду зможуть підтвердити, що вона допомагає позбавитися від печії. Також покращується робота жовчного міхура та підшлункової залози. Краще перетравлюється їжа, зникають кольки та гази. Очищаються пори лиця. Вода з медом делікатно і легко вирішить питання запорів і поганої роботи шлунка. А шкода токсинів і шлаків пройде разом з приємним напоєм.

Перш за все потрібно наголосити, що медову воду потрібно приймати лише зранку і обов’язково натще. Один стакан медової води насичує необхідною кількістю корисного цукру і організм починає працювати більш ефективно.

popravlyayutsya_li_ot_meda-_mozhno_potolstet_evehealth_2

Температура напою має бути кімнатної температури. У повну склянку води кладуть чайну ложку меду і розмішують до повного розчинення. Щоб досягнути максимальної користі – приймати слід натщесерце і не менш ніж за пів години до їжі. Приймати потрібно хоча б місяць, кожного дня без перерви. Це мінімальний термін для того, щоб отримати очікувані позитивні результати. Можна також додати до корисного напою щіпку кориці або невелику кількість лимонного соку. Головне – не класти забагато меду)

med-eleksir-min

Медова вода також допомагає схуднути, але щоб досягнути ефекту потрібно поєднувати воду з корисним харчуванням та необхідним фізичним навантаженням. Таким чином ви не лише запустите процес детоксикації, але і прискорите його.

Протипокази у медової води теж є – її не можна вживати тим, у кого є алергія, чи непереносимість меду та відкриті виразки у шлунково-кишковому тракті. Якщо таких протипоказів у вас немає – можете сміло використовувати медову водичку собі на користь і оздоровлення.