Як подолати пристрасть до солодкого
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як подолати пристрасть до солодкого

solodoszi_1.jpg (250.45 Kb)

Солодке – одвічний «наркотик» людей. Це й не дивно, адже після його споживання людина почувається ситою та задоволеною. Однак може виникнути проблема зайвої ваги, з якою важко боротися, адже довкола нас стільки різноманітних солодощів… І тоді більшість звинувачує себе в неспроможності позбутися тяги до солодкого, що не вистачило сили волі, зірвалась… Мало хто замислюється, що причиною «зривів» може бути дефіцит мікроелементів, а саме Цинку та Хрому.

Які ж функції виконують ці мікроелементи.

solodoszi_2.jpg (170.22 Kb)

Як позбутися тяги до солодкого - Хром

Входить в склад ферментів, які беруть участь в різноманітних реакціях обміну вуглеводів, білків, жирів та нуклеїнових кислот. Також, він посилює активність гормону підшлункової залози – інсуліну, який регулює рівень цукру у крові.

Також актуальною є Середземноморська дієта: 10 кроків

. .

Коли Хрому достатньо, організм використовує вуглеводи, що надійшли, як джерело енергії, а не перетворює їх на лишні жирові відкладення. При дефіциті цього мікроелементу наступає нечутливість до інсуліну, глюкоза гірше надходить у клітини, виникає енергетична недостатність. А отже посилюється апетит, швидше з`являються зайві кілограми та постійно хочеться з’ їсти чогось солодкого.

Якщо ви помічаєте за собою такі симптоми – подумайте, чи достатньо ви вживаєте продуктів з високим вмістом хрому ( морепродукти, яловичина, гарбузове насіння).

solodke-shudnennja.jpg (99.62 Kb)

Як позбутися тяги до солодкого - Цинк

Ще один важливий елемент, який допомагає дотримуватися дієти – цинк. Він також відіграє важливу роль в регуляції виділення інсуліну та його впливу на організм (зменшує рівень жирів у крові). Однак, він ще володіє багатьма властивостями, які необхідні нашому організму. Цинк життєво важливий для нормального стану імунної системи, синтезу білка та колагену, а також регулює діяльність сальних залоз, що попереджує утворення вугрів.

При дефіциті цинку знижується толерантність до глюкози, виникає ожиріння, безсоння, головні болі.

Організм отримує цинк з продуктами харчування. Його багато в дріжджах, кунжуті та гарбузовому насінні, яловичині, какао, яєчному жовтку.

Отже, необхідно обирати такий раціон харчування, який включає продукти, що містять достатню кількість Хрому та Цинку, щоб попередити надмірне споживання солодкого.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!Не забудьте підписатися на Наш канал: