Схуднути без шкоди для здоров’я

Photo of author

By nata

golovna2

Для багатьох дівчат і жінок сьогодні стоїть питання: «Як схуднути раз і назавжди, без шкоди для здоров’я і використати при цьому найпростіший і найкращий спосіб?»

Однак правильною постановкою питання повинно бути: «Як схуднути, здобуваючи при цьому відмінне здоров’я?». Неправильна дієта завжди пов’язана з можливими, навіть обов’язковими, втратами для здоров’я і навіть серйозними ускладненнями. Здорова ж дієта здатна навіть впоратися з наявними недугами, і запобігти їх у майбутньому.

Схуднути без медикаментів та спецзасобів

tabletki

Здорова дієта ніколи не пропонує таблеток, спеціальних чаїв, та кави для схуднення. Чай з імбиром, зелений чай, кориця, трав’яні настої – можуть бути присутніми в дієті і не зашкодять навіть окремо від процесу зниження ваги. Різноманітні медикаментозні препарати, розрекламовані, як спосіб схуднути без шкоди для здоров’я, або не дають ніякого результату, або мають серйозний вплив на нервову систему, печінку і навіть серце.

Схуднути без шкоди – худніть з розумом

Головне правило зниження ваги – це тривалість цього процесу. Хочете швидко позбутися зайвої ваги за кілька днів до особливого випадку? Тоді приготуйтеся до того, що як тільки ваша дієта закінчиться, повернуться кілограми. Розраховані вони на виведення води з організму, яка швидко заповнюється, як результат, погіршуються процеси метаболізму, а жирові клітини все-одно не зникають. Крім шкоди здоров’ю такі дієти нічого не принесуть.

Вага тіла безпосередньо пов’язана з роботою суглобів і опорно-рухового апарату, роботою серця і легенів, шлунково-кишкового тракту, навіть печінки і нирок. Занадто швидка перебудова роботи організму викликає неадекватну реакцію цих систем. Якщо ж вас більше турбує питання зовнішнього вигляду, все одно поспішати не варто: занадто швидке схуднення провокує появу розтяжок на шкірі, завдаючи відчутної шкоди здоров’ю.

Втрата ваги в 200-300 грам в день, навпаки, дозволяє зберегти красу і здоров’я шкіри, адже шкірний покрив буде встигати адаптуватися до змін, якщо, звичайно, зайва вага не була занадто великою.

Схуднути без шкоди вдається не за рахунок виключення чогось одного, а комплексно. Деякі масово поширені дієти припускають обмеження організму в кількості споживаної води, інші пропонують відмовитися повністю від солі, треті закликають повністю виключити жири і вуглеводи. Але все це потрібно нашому організму, в тому числі і сіль та цукор.

Детальніше про Питний режим.

Схуднути без шкоди – більше рухайтесь

images_1

Вам просто необхідно стати набагато більш активними у вашому повсякденному житті:

  • уникайте підйомників, ліфтів та ескалаторів.
  • замінюйте механічні пристрої на ручні, де це тільки можливо.
  • вигадуйте будь-який привід для того, щоб пройтися пішки.
  • припаркуйте свою машину подалі від входу і пройдіться пішки.
  • більше стійте, а ніж сидіть (якщо ви можете виконати доручення, стоячи, ви спалите більше калорій, ніж коли сидите).
  • намагайтеся ходити пішки принаймні 30 хв в день або в загальному проходьте 1 кілометр (пам’ятайте, що його можна розбити на шматки).

Схуднути без шкоди – атакуйте з усіх боків

Хтось не любить вправи, а хтось не звик обмежувати себе в їжі. Якщо ж є мета схуднути без шкоди для здоров’я, отримати красиве тіло надовго, доведеться зайнятися всім і відразу. Вибираємо дієту, підбираємо комплекс вправ, починаємо проводити косметичні процедури (обгортання, масажі, відвідування сауни), виробляємо режим дня, починаємо більше часу проводити на свіжому повітрі, позбавляємося від стресів, не забуваємо підбадьорювати організм вітамінами, корисними природними травами. Такий підхід і дозволить повністю зберегти, навіть поліпшити здоров’я. Ну, а увійшовши у звичку, такий спосіб життя стане відмінною запорукою дуже довгого та здорового життя.

Прочитайте нашу статтю про Правила харчування: денні потреби в калоріях, енергетичний баланс.

Найкращий перевірений спосіб позбутися зайвої ваги і схуднути без шкоди для здоров’я – це збалансоване харчування у поєднанні з фізичною активністю. Чи варто шукати метод простіший? Потрібно всього лише не переїдати, харчуватися правильно і повноцінно, проводити більше часу на свіжому повітрі і не забувати хоча б про необхідність ранкової гімнастики. Методика не вражає екстравагантністю, але гарантує зміцнення здоров’я та імунітету, підвищення самопочуття і, звичайно, поліпшення фізичної форми.

. .


. .