Чому не можна пити кефір на ніч
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Чому не можна пити кефір на ніч

kefir_na_gich.jpg (50.9 Kb)

Навіть таке просте питання, як чи можна пити кефір на ніч, викликає цілу бурю дискусій. Одні вважають, що молочний напій допомагає заснути, покращує травлення і мало не лікує шлунок. Інші - що тільки додає зайвих калорій і сприяє тому, щоб людина прокидалася посеред ночі для походу в туалет.

Загалом, як і більшість здорових продуктів, кефір нічого такого страшного не містить, і вживати його можна.. Але є, як то кажуть і тонкощі. Особливо багато їх в питаннях, що стосуються схуднення.

Чи можна пити кефір на ніч для схуднення

Для початку пити щось «для схуднення» - справа безглузда, а то й шкідлива. Часто всякі «корисності» вживаються зверху розрахованої для зниження ваги калорійності, за принципом ліків, так би мовити. Тим часом, калорії вони теж містять. І сильно сприяють зменшенню дефіциту калорій, і не сприяють зниженню ваги в довгостроковій перспективі.

А про розвантажувальні дні на кефірі взагалі потрібно забути, адже це може призвести до серйозних наслідків.

Чи можна пити кефір на ніч

Розпочнемо з того, що після 21:00 наш організм фізіологічно не сприймає їжу, адже вночі він має виконувати певну роботу: виводити токсини, залишки непетравленої їжі, якщо коротко то очищатися і готуватися до наступного дня.

А що ж з кефіром? Він викликає сильне бродіння в кишківнику і якщо ви їсте кефір в цей час, ви відволікаєте його від основної роботи, порушуючи всі процеcи. В результаті всі токсини та залишки їжі залишаються з вами.

Потрапляючи в кишківник кефір не дозволяє виводити жири з організму, а навпаки відбувається їхня дифузія назад, саме тому і виникає бродіння. Сильне бродіння в кишківнику може призвести до таких станів як дисбактеріоз, коліт, ріст дріжджів.Також він активізує дріжджі, які харчуються цукром, саме тому після його вживання вам хочеться більше солодкого.

Також у кефіру є безліч протипоказів: панкреатит, гастрит, дисбактеріоз, підвищена кислотність.

. . . .

Як правильно пити кефір та чим його замінити

Якщо вам дуже хочеться їсти вночі, то краще випити склянку натурального йогурту, який викликає мінімальне бродіння. Кефір - це корисний продукт, якщо його вживати правильно, а саме до 17:00 та не на голодний шлунок.



Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!



Не забудьте підписатися на Наш канал: