Як визначити ідеальне співвідношення ваги і зросту
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як визначити ідеальне співвідношення ваги і зросту

idealna_vaga.jpg (115.78 Kb)Захоплені схудненням люди нерідко забувають, що при однаковій вазі люди можуть виглядати зовсім по-різному. Тому що зріст, статура, товщина шару підшкірного жиру у всіх різна. І фізична форма також відрізняється!

Щоб визначити ідеальне співвідношення ваги та зросту, необхідно зробити певні розрахунки: є кілька способів. Завдяки їм ви зможете розрахувати ідеальну для себе вагу у співвідношенні до свого зросту як професіонал-дієтолог! Пам'ятайте про те, що, якщо ви вже досягли ідеального показника на вагах, але вас все одно щось не влаштовує в фігурі, далі худнути не варто. Краще зайнятися спортом і з його допомогою відкоригувати свої проблемні зони.
spivvidnoshennya_vagi_ta_zrostu.jpg (38.03 Kb)

Співвідношення ваги та зросту: визначаємо ступінь ожиріння

Індекс маси тіла по Кетле визначає ступінь ожиріння, якщо воно є, і пов'язані з цим ризики для здоров'я. Формула, за якою потрібно зробити обчислення, дуже проста! Базується вона на співвідношенні ваги та зросту. Розділіть масу тіла на показник росту в квадраті. Зріст потрібно перевести в метри.

Порахувати індекс маси тіла онлайн ви зможете скориставшись нашим калькулятором індексу маси тіла. Також тут для зручності розміщена таблиця Індексу маси тіла по Кетле.

Наприклад, ваш зріст - 1,68 м; вага - 58 кг; вік - 28 років. ІМТ: 58: 2,82 = 20,55. Як можна побачити з таблиці з результатами, показник нормальний, ризику для здоров'я немає. Норма індексу для чоловіків - 20-25. Для жінок - 19-24.

Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.Співвідношення ваги та зросту: норма розподілу жиру по тілу

Щоб визначити норму розподілу жиру по тілу розділіть об’єм талії на об’єм сідниць. Норма індексу для чоловіків - 0,85. Для жінок - 0,65-0,85.
vaga_ta_zrist.jpg (56.13 Kb)

Співвідношення ваги та зросту: визначаємо свій тип статури

Індекс Соловйова допоможе вам дізнатися свій тип статури. Для його визначення потрібно виміряти окружність найтоншого місця на зап'ясті.
indeks_soloviova.jpg (64.71 Kb)

Співвідношення ваги та зросту: визначаємо ідеальне співвідношення об’ємів

Джон МакКаллум обчислив співвідношення об’ємів, ґрунтуючись на вимірюванні об’єму зап'ястя. Звичайно, такі показники будуть не у всіх - це середні значення.
  • 6,5 об’єму зап'ястя рівні об’єму грудей.
  • 85% об’єму грудей рівні об’єму стегон.
  • об’єм талії дорівнює 70% від об’єму грудей.
  • 53% від об’єму грудей рівні об’єму стегна.
  • об’єм шиї дорівнює 37% від об’єму грудей.
  • об’єму біцепсу - це 36% від об’єму грудей.
  • об’єм гомілки трохи менше 34% від об’єму грудей.
  • об’єм передпліччя має дорівнювати 29% від об’єму грудей.
Ідеальною у співвідношенні ваги та зросту вважається статура, у якій об’єм талії на 25 см менший об’єму стегон, а об’єм стегон приблизно дорівнює об’єму грудей. Об’єм талії має дорівнювати росту в сантиметрах мінус 100. Але всі ці підрахунки тільки підтверджують те, наскільки ми різні. У кожного все індивідуально, навіть ідеальні показники ваги!

За допомогою цієї статті ви зможете все розрахувати і виміряти ідеальне співвідношення ваги та зросту особисто для себе. Перш за все, вам має бути приємно і зручно жити в своєму здоровому і сильному тілі. Так що не переймайтеся, якщо обчислення показали деякі відхилення від норми - якщо вони незначні, нема про що хвилюватися.

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!Не забудьте підписатися на Наш канал: