Купити криптовалюту: покроковий гайд для новачків

Photo of author

By fersht

frilans_2

Кожна сучасна людина вже чула про крипту та блокчейн. Але не всі розуміють, яку платформу краще обрати для придбання криптовалюти. Насправді ж, купити криптовалюту — це дуже просто. Ознайомимось із цим процесом на прикладі найбільшої європейської криптобіржі WhiteBIT.

Із чого почати?

По-перше, треба зрозуміти що таке блокчейн та криптовалюта. Блокчейн — це ланцюг блоків з інформацією, яка зберігається на всіх комп’ютерах мережі (нодах). Ця технологія безпечніша ніж звичайні бази даних, адже навіть якщо деякі з нод буде зламано, інші однаково матимуть копію блокчейну з усією необхідною інформацією. Криптовалюта — це захищений криптографією вид віртуальних активів, якими можна користуватись як у блокчейні, так і за його межами.

По-друге, перед тим як купити криптовалюту знайдіть якомога більше інформації про доступні біржі. Сьогодні їх вибір дуже великий. Біржа криптовалют — це платформа, на якій кожен охочий користувач може купити або продати віртуальні валюти. Обираючи біржу, звертайте увагу на її репутацію, кількість років на ринку, відгуки користувачів, партнерства, доступні криптовалюти та інструменти, а також команду, що працює над платформою. Тільки після детального аналізу варто робити зважений вибір.

Чому WhiteBIT?

WhiteBIT — це європейська біржа з понад 3 млн користувачів у всьому світі. Користувачам доступні ≈350 активів (не тільки крипта, а й державні валюти) та широкий вибір торгових інструментів. Професійні трейдери можуть обрати маржинальну або ф’ючерсну торгівлю, а криптовалюта для новачків доступна в розділі спотової торгівлі або швидкого обміну. До того ж біржа пропонує інструмент для отримання пасивного прибутку, реферальну програму та постійні активності із цінними нагородами. 

Як почати користуватися WhiteBIT?

Все дуже просто, для початку треба зареєструватися та забезпечити надійний захист свого облікового запису. Хоч централізована біржа піклується про безпеку даних своїх користувачів, кожен юзер має самостійно подбати про свій акаунт. Тож почати користуватися біржею можна у декілька кроків:

  1. Створіть свій профіль;
  2. Пройдіть верифікацію;
  3. Зробіть депозит у гривні (можна з картки monobank без комісії);
  4. Обміняйте гривню на бажану криптовалюту.

Як бачите, криптовалюта та блокчейн тільки здаються складними. Такі біржі як WhiteBIT роблять процес торгівлі та обміну швидким і безпечним, а зрозумілий інтерфейс і постійна підтримка професіоналів допоможуть розібратися навіть новеньким. Спробуйте самі та оцініть усі переваги криптовалют!

Вітамін D – як дізнатись, чи потрібен він нашому організму?

Скільки пити води: норми споживання і користь