Лазерна епіляція: переваги простими словами

Photo of author

By fersht

epilaciya_laserna

Які критерії для вас важливі, коли обираєте як позбутись позбуватись небажаного волосся? Довіряєте перевіреним способам чи готові до найсучаснішого? Якщо маєте сумніви, то спробуємо їх розвіяти.

Гоління, ваксинг – це давно перевірені методи. Лазерна епіляція – порівняно молодий спосіб. Відтак, щодо нього у деяких жінок може бути упереджене ставлення. Аргументи, що спрацьовують на користь лазерній можна поділити на медичні та немедичні. Останні є значно простішими і не індивідуалізовані, тобто масові та прості для розуміння, відтак їм присвятимо цю статтю. Лазерна епіляція це:

  • Сучасно
  • Витратно
  • Довговічний результат
  • У важкодоступних місцях легко і безболісно

Є категорія жінок, які деякі товари і послуги для свого зовнішнього вигляду використовують як елемент іміджу. Відтак дружини впливових чоловіків чи незалежні бізнесвумен частіше обирають лазерну епліяцію. Таким чином вони роблять підтримують престиж послуги.

Вартість такої послуги безперечно вища, адже щоби видалити зайве волосся, слід пройти курс процедур у сертифікованих медзакладах чи салонах. Крім того, є високою ціна спеціальної техніки, витратних матеріалів, якими виконують процедуру. І з цим не посперечаєшся. Та як відомо, на кожен товар знайдеться свій покупець. На користь цього аргументу свідчить те, скільки у містах України є мереж клінік, що проводять лазерну епіляцію.

Висока ціна, – якісний результат послуги, що полягає у його тривалості. Оброблені ділянки тіла будуть шовковистими до п’яти років за певних умов. Та варто взяти до уваги, що жінкам, які вперше спробують лазерну епіляцію подекуди пропонують суттєві знижки. А постійним клієнткам – сезонні (здебільшого восени). Та коли йдеться про красу і любов до самої себе чому б не дозволити каприз??

Депіляція і гоління можуть завдати неприємних відчуттів, а якщо йдеться до важкодоступні, інтимні місця? Тут лазерна епіляція легко «дасть фору» всім іншим способам. До того ж, під час процедури спеціалісти створюють приємну атмосферу, і навіть якщо виникнуть непередбачувані ситуації, пацієнтка не сама, їй обов’язково допоможуть.

Наприкінці нагадаємо, що лазерна епіляція – це не лише про красу, а й про здоров’я. А крім переваг є і можливі застереження та побічні ефекти. А про це слід заздалегідь поцікавитись у достовірних джерелах чи у медиків та переконатись, що Ваш організм готовий до цього.

Салат з молодого буряка

Гранат: користь та шкода