Лазерне видалення судин: в яких випадках ефективна ця процедура?

Photo of author

By fersht

lazer-veny-1

З роками у багатьох жінок на обличчі (особливо на щоках і крилах носа) та інших частинах тіла з’являються помітні судини та судинні «зірочки».  На жаль, ця проблема стосується не тільки зовнішнього вигляду, але і здоров’я шкіри, живлення якої істотно порушується через судинні патології.  Для усунення подібних проблем клініка «ANACOSMA» в Києві пропонує інноваційну технологію лазерного видалення судин.  Записатися на консультацію можна на сторінці https://anacosmo.ua/meditsinskaya-kosmetologiya/lazernoe-udalenie-sosudov/.  Лікар-косметолог підбере індивідуальну програму лікування і за допомогою ефективної лазерної процедури поверне вашій шкірі здоров’я та красу!

Показання та протипоказання до проведення процедури

lazer-veny-2

Коагуляція судин за допомогою лазера — один з найефективніших методів лікування судинних патологій. Дана процедура поєднує в собі найбільш важливі характеристики, які дозволяють ефективно та безболісно справлятися з судинними «зірочками» будь-якої складності, виключаючи опіки та больові відчуття.

Показаннями для лазерної коагуляції судин є:

 • розширені капіляри;
 • купероз — судинне захворювання, при якому на шкірному покриві з’являються неестетичні «зірочки» з розширених капілярів;
 • розацеа — хронічне захворювання, при якому спостерігається почервоніння шкіри, утворення горбків, гнійників та інших висипань;
 • «винні плями» — родимі плями, які складаються з павукоподібних розширених кровоносних судин на шкірі.

Проводити процедуру можна на обличчі, шиї, зоні декольте, руках, животі, сідницях, стегнах та ін. Завдяки цьому ви зможете повернути красу та молодість будь-яких частин тіла.

Відзначимо, що лазерне видалення судинних «зірочок» не варто проводити під час вагітності. Процедура також має ряд інших протипоказань:

 • запальні процеси в зоні видалення судин шкіри;
 • інфекційні захворювання;
 • захворювання крові;
 • алергічні реакції;
 • злоякісні пухлини в зоні впливу лазера;
 • видалення венозних судин, що перевищують 0.5 мм в діаметрі;
 • венозна недостатність підшкірних вен;
 • схильність до формування келоїдних рубців;
 • критичні дні.

Особливості лазерної коагуляції судин

lazer-veny-3

Суть процедури полягає у впливі лазерних променів, в результаті якого стінки судин склеюються між собою. Завдяки такому ефекту дрібні судини зникають відразу, а великі судинні плями бліднуть та істотно зменшуються в розмірах. Лазер впливає тільки на стінки капілярів, завдяки чому тканини та здорові судини, розташовані поруч, не травмуються.

Кількість необхідних сеансів лазерного лікування судин залежить від діаметру «зірочок» та інших судинних дефектів шкіри. Якщо капіляр має невеликі розміри (до 2 мм), то його можна прибрати за 1-2 процедури. Якщо ж потрібно зробити непомітними більші судини, то може знадобитися до 3-4 сеансів у косметолога.

В процесі коагуляції судин чи судинних «зірочок» пацієнт практично не відчуває дискомфорту, а після процедури в деяких випадках можна спостерігати незначне почервоніння шкіри, яке проходить через 20-30 хвилин. Після сеансу оброблені судини або відразу зникають, або спочатку змінюють колір на більш темний (що говорить про позитивний результат), а тільки потім зникають. При лазерному видаленні судин великих розмірів може з’являтися невелика скоринка або незначне лущення шкіри. Остаточний ефект від лазерної коагуляції судинних дефектів можна оцінити через два-три тижні, коли оброблені судини стають повністю непомітними.