Якісний наркоз - життя та здоров'я пацієнта
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Якісний наркоз - життя та здоров'я пацієнта

narkoz.jpg (74.66 Kb)

Наркозний апарат - це найважливіша апаратура в операційній. Можна сказати, що якісний наркоз або анестизія - це життя пацієнта під час операції. Звичайно, важливими є: кваліфікація лікарів і медичного персоналу, якість наркозно-дихальної системи чи іншої техніки, ефективність й безпека анестетиків, седатиків, інших лікарських речовин, медичних засобів, - і тут не може бути жодних компромісів, чи щось працювати не так як слід.

Під час операції наркозний апарат працює як апарат штучної вентиляції легень, тобто забезпечує функцію дихання в пацієнта, а також подає суміш лікарських речовин, які вводять в стан наркозу. Важливою функцією сучасного наркозного апарату є моніторинг усіх важливих показників життєдіяльності людини, що знаходиться в стані наркозу. Якісний моніторинг, іншими словами контроль, дозволяє попередити небезпечні для життя ситуації, наприклад, різке падіння артеріального тиску, та діяти адекватно в разі їх виникнення. Сучасний наркозний апарат дає кращі можливості контролю в ситуації наркозу, що для пацієнта означає здоров’я, а часом і життя. Власне тому медичні заклади, приватні клініки дуже уважно підходять до вибору при потребі купити наркозний апарат (ознайомитись з вибором можна тут - https://medicalstore.com.ua/product-category/reanimatsionnoe-oborudovanie/narkozno-dykhatelnye-apparaty/).

Давно вже в історії ті часи, коли інколи ризики ускладнень від наркозної анестезії дорівнювали чи навіть перебільшували ризики самого оперативного втручання. В сучасності вже не використовують такі токсичні речовини як закис азоту, чи як 100 років тому ефір. Старі наркозні апарати не могли ефективно захистити від потрапляння летких наркотичних речовин у повітря, а отже токсичному впливу підлягали і лікарі і медсестри, тому за шкідливість давали молоко.

А поява сучасних наркозних апаратів дозволяє анестезіологу надзвичайно точно контролювати дозу та швидкість введення необхідних ліків. З огляду на те, тепер виникла можливість надати хірургічну допомогу людям, які відносилися в минулому до категорії неоперабельних і могли розраховувати лише на паліативну допомогу, наприклад, в Хоспісі.

Також вплив наркозу став ефективним при мінімальних дозах лікарських речовин. Під час наркозу знизилися ризики блювання, втрати ефективного контролю над артеріальним тиском пацієнта, немає важкого гепатотоксичного ефекту. Тепер в післяопераційному періоді пацієнти менше страждають від тимчасової втрати пам’яті, нудоти, розладів шлунково-кишкового тракту чи сечовипускання. Пацієнти швидко повертаються до задовільного самопочуття.

Всі пам'ятають хірурга, але не дуже звертають увагу на анестезіолога, всі при слові операція швидше уявлять скальпель, а ніж наркозний апарат. Хоча їхня робота, якщо не на рівні, то на голову важливіша під час операції. Ваше життя під час операції повинно бути в надійних руках професійного анестезіолога за підтримки якісного наркозного апарату.

Лікар Летнянчик Ольга

. .
. .

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!



Не забудьте підписатися на Наш канал: