На що звернути увагу батькам школярів напередодні медоглядів?

Photo of author

By fersht

diti_v_shkoli

Щоліта наприкінці серпня батьки школярів готують дітей до початку навчального року: обирають одяг, рюкзаки, приладдя, канцелярію. А крім того, перевіряють чи проведені усі щеплення, шукають де зручно здати аналізи для перевірки стану здоров’я дитини. Відтак пригодиться інформація про найближчі медичні заклади, де можуть надавати такі послуги. У такій ситуації чи не найпопулярнішими є мережі лабораторій.

laboratoriya

Як полегшити проходження медоглядів?

Однією з таких є Ескулаб – медична лабораторія у Києві та інших містах України надає чималий перелік послуг. Філії мережі «Ескулаб» можна знайти у всіх районах столиці. Втім, варто взяти до уваги, що населення Києва змінюється внаслідок приїзду переселенців. Вони також готують школярів до першого вересня. Відтак, до щорічного звичного ажіотажу додається збільшення кількості тих, кому потрібно скористатись цією обов’язковою послугою. Так, саме здача аналізів є обов’язковою для першокласників, і це лише загальний аналіз крові. Втім, школярам іншого віку у межах планових медоглядів слід здавати:

  • кров для аналізу на вміст цукру;
  • кров на гемоглобін;
  • аналіз калу;
  • аналіз сечі.

До того у серпні-вересні «Ескулаб» пропонує обрати пакет аналізів за вигідною ціною. Також доступна опція приїзду додому для забору біоматеріалу. Погодьтесь, це суттєво для економії часу або ж зниження стресу для малолітньої дитини (що виникає під час здачі крові).

Також не варто забувати про щеплення, – їх також слід робити дітям вчасно, і на документи про вчасність вакцинації також звертають увагу в школах. І якщо контролювати вчасність процедури – обов’язок батьків (чи опікунів), та вакцинувати дітей також можна у лабораторіях «Ескулаб».

Медичний огляд – це також частина вступної кампанії

Ще однією категорією клієнтів медзакладів у серпні-вересні є абітурієнти. Вони також звертаються для лабораторних досліджень крові та сечі.

Вони дещо мобільніші, ніж діти з батьками, та цінують свій час. Відтак звертаються туди, де результати аналізів можна отримати швидко. Наприклад, на електронну пошту, – молодь досить часто користується такою можливістю.

Саме школярі й абітурієнти становлять більшість клієнтів лабораторій з середини серпня до середини вересня. Та мережа лабораторій «Ескулаб» завдяки значному досвіду та правильній логістиці надає послуги швидко і якісно при такому навантаженні. Це стало зрозуміло восени 2020 року, коли ще одним додатковим навантаженням стали потенційно хворі та на коронавірус. Відтак це стало доброю підготовкою мережі у теперішніх екстремальних умовах воєнного стану. Не варто гаяти час, а знайти найближчу лабораторію «Ескулаб».

Цистит — запалення сечового міхура

Рулетка как способ показать свою значимость