Чотири фази дієти Дюкана
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Чотири фази дієти Дюкана

Дієта Дюкана користується величезною популярністю у людей, які страждають від зайвої ваги. Унікальна методика забезпечує швидку втрату зайвих кілограмів, а також закріплює досягнутий результат. Дієта Дюкана грунтується на чотирьох фазах схуднення: перших дві спрямовані на втрату зайвої ваги, наступні – на підтримку та закріплення правильної ваги.

bezymyannyi.jpg (83.39 Kb). .

Про протипокази дієт читайте тут - Дієти. Досьє


Чотири фази дієти Дюкана - опис

Перша фази дієти Дюкана – атака

Тривалість[b] - залежить від вашого віку та кількості зайвої ваги. Атака зазвичай триває від 2 до 5 днів, ось деякі рекомендації:
- втратити менше 10 кг.: 1 або 2 дні
- втратити від 15 до 30 кг.: від 3 до 5 днів
- втратити більше 40 кг.: після консультації з лікарем, ця фаза може тривати до 7 днів.друга фаза дієти Дюкана – чергування

Мета – стійка та стабільна втрата ваги, поки ви не досягнете своєї оптимальної ваги.

На додаток до 72 дозволених білків у фазі атаки ви можете додати 28 овочів, що не містять крохмалю.
Список із 100 дозволених продуктів містить харчові продукти, які забезпечать вас вітамінами, мінералами і клітковиною, завдяки своїй харчовій різноманітності.

Чергування завжди складається з рівної кількості днів чистого білка (ЧП) і білково-овочевих (БО) днів. Наприклад: 1/1 - за 1 БО днем слідує 1 день чистого білка і так далі. Якщо ви не втрачаєте ваги, ви можете використовувати більш високе чергування, таке як 2/2, 3/3, 4/4 або 5/5. 5/5 особливо рекомендується для людей, які мають дуже велику зайву вагу.

По досягненні оптимальної ваги тіло залишається вразливим, оскільки прагне повернути собі втрачені кілограми.

Третя фаза дієти Дюкана – закріплення

Тривалість – з розрахунку 10 днів на кожний втрачений кілограм, є початком повернення до різноманітного, але контрольованого харчування. Вона полягає в поступовому введенні в раціон продуктів харчування, що приносять задоволення, таких як: продукти, що містять крохмаль, хліб з цілісної муки, фрукти, сир та святкові трапези. Один день на тиждень присвячений вживанню виключно Чистих Білків: білковий четвер, що використовується як ключовий елемент підтримки оптимальної ваги.

Четверта фаза дієти Дюкана – стабілізація

Вона є вирішальною для успішного завершення дієти. Вона базується на 3 простих принципах, конкретних, таких що не підлягають обговоренню, яких необхідно дотримуватись все своє життя, щоб знову не набрати скинуті кілограми:
- 3х ст.л. вівсяних висівок в день.
- відмова від ліфта.
- білковий четвер.

. .
. .

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!Не забудьте підписатися на Наш канал: