Дієта правильного харчування для жінок з типом тілобудови “груша”

Photo of author

By Ольга

gr2

Дієта для жінок з типом тілобудови «груша» має бути сконцентрована на попередженні серйозних захворювань та втраті жиру на “складних” ділянках. Разом з тим варто приділити увагу целюліту. Щоб вести здоровий спосіб життя або/та схуднути жінки з тілобудовою типу “груші” мають дотримуватися дієти з низьким вмістом жиру.

Підказки щодо дієтичного харчування для жінок з типом тілобудови “груша”

  1. Вживайте в їжу мінімальну кількість жиру – не більше ніж розмір великого пальця. Йдеться тільки про здорові жири. Як варіанти: лляна олія для салатів або дресінги (соуси) з низьким вмістом жиру. Їжте не більше ніж жменю горіхів щоденно. Вживайте форель, яка містить у великій кількості корисні Омега-3 кислоти. Для втрати ваги краще готувати їжу на невеликій кількості кокосової олії. Яка розганяє ваш типово низький метаболізм.
  2. Уникайте рафінованих вуглеводів і усіх тваринних жирів. У тому числі: жирного м’яса, вершкового масла, вершків, незбираного молока, жирного йогурту, сиру, сметани. Варто уникати жирних продуктів та продуктів приготованих у фритюрі, жирного майонезу. Тримайтеся подалі від соленої їжі. Для вас заборонені ковбасні вироби, солені огірки, дресінги на жировій основі та підлива (на муці). Бажано не вживати звичайну кухонну сіль: використовуйте лише корисну для здоров’я морську сіль або рожеву гімалайську сіль. Ви можете знайти їх у місцевих магазинах здорового харчування.
  3. Віддавайте перевагу складним вуглеводам. А це: цільні зерна, темний хліб, дикий коричневий рис, гречка, кіноа, вівсянка (крупа, не пластівці), овочі, бобові та фрукти. Вживайте також високоякісний білок: яйця, курячу та індичу грудку, пісну яловичину, баранину, рибу, морепродукти, знежирене молоко, йогурт і сир.
gr5

Завжди пам’ятайте що “груші” схильні до високого ризику розвитку остеопорозу. Тому старайтесь їсти по максимуму багатих кальцієм продуктів, щоб збагатити свій організм. Зокрема: морські водорості, брокколі, цвітну капусту, брюсельську капусту, зелень, часник, селеру, картоплю, помідори, багаті кальцієм фрукти (апельсини, яблука, груші (Це не жарт:))

Зазвичай дієта для “груш” повинна включати в себе багаті на кальцій молочні продукти. Переважно з низьким вмістом жиру. Ви можете також збагатити свій раціон вітамінними добавками кальцію. Важливо, щоб під час прийому вітамінних добавок кальцію ви не вживали їх разом з фруктами та овочами, або іншими джерелами клітковини. Оскільки волокна клітковини будуть заважати засвоєнню кальцію у вашому організмі.

Якщо коротко – ідеальна дієта для форми тіла груша це:

  • 45% складних вуглеводів.
  • 45% пісних білків.
  • 10% здорових жирів.
  • дієта має бути багата кальцієм (не забудьте про додаткові вітамінні добавки).

Варто також звернути увагу на правильне фізичне навантаження та відповідно на здоровий спосіб життя. «Груші» зазвичай схильні до повноти, тому варто дотримуватись вказаної дієти та спортивного життя, щоб схуднути. Бо здорова людина – це щаслива людина!