В Києві працює 35 муніципальних лікарняних кас

Photo of author

By admin

likar_shpryc

За інформацією Головного управління охорони здоров’я, Муніципальною лікарняною касою Києва підписано більше 30 угод про колективне членство з різними установами міста, а також понад 35 угод з установами охорони здоров’я міста про спільну співпрацю на партнерських засадах.

Крім того, 75 лікарів зараз починають первинне навчання роботі лікарями-експертами в МБК в лікувально-профілактичних закладах столиці. “Лікарняні каси – справа суто добровільна, – підкреслив перший заступник начальника Головного управління охорони здоров’я КМДА Віталій Мохорєв.- Добродійна організація “Муніципальна лікарняна каса” дає можливість притягнути додаткові кошти для поліпшення забезпечення людей – членів лікарняної каси медикаментозними і діагностичними засобами. Лікарняні каси успішно працюють як в регіонах України, так і в європейських країнах. І на сьогодні дуже важлива інформаційна роз’яснювальна робота за цим проектом”.

Проект створення Муніципальної лікарняної каси в Києві, після першого етапу реєстрації організації, перейшов на етап формування і створення відповідної схеми договірних стосунків, участі в підготовці регіонального лікарського формуляру, пошуку партнерів, підготовки членських квитків і так далі. Перші одноосібні і колективні внески зроблені і незалежно від обставин, члени каси рівно через 3 місяці, при необхідності, отримають необхідні медикаменти і якісну медичну допомогу, повідомляє прес-служба КМДА.