Кекси за Дюканом в мікрохвильовці (4 рецепти)

Photo of author

By nata

Практично всі дієти виключають випічку, адже в ній дуже багато калорій. Але для тих хто дотримується дієти доктора Дюкана це не табу. Дотримуючись цієї дієти, ви можете побалувати себе чашкою чаю з смачними ніжними кексами з висівок. Пропонуємо 4 рецепти кексів на ваш вибір.

1709_shokoladni_keksi_za_dyukanom

Кекс за Дюканом в мікрохвильовці: шоколадна випічка

Цей рецепт кексу в мікрохвильовці на дієті Дюка використовується часто. Для приготування випічки потрібні сухе зжирене молоко (СЗМ), а також клітковина з вівса і пшениці (40 г / 4 ст.л. / 2 ст.л.). Пишність тісту додасть розпушувач – 5 г, а шоколадний смак забезпечить знежирений порошок какао – 15 г. Рідкі компоненти – яйце – 1 шт. і тепле знежирене молоко – 80-100 мл. Замінник цукру і ароматизатор додавайте, орієнтуючись на свій смак. Пекти тісто ви будете в силіконових формочках, заповнюючи їх приблизно на 2/3. З’єднайте всі сухі інгредієнти, додайте рідкі, залиште клітковину набухати. Готуйте при 700 Вт 1.5 хв.

keks_v_chashci_za_dyukanom

Кекс за Дюканом в мікрохвильовці: випікаємо у чашці

При приготуванні в мікрохвильовій печі потрібно використовувати керамічну або прозору скляну чашку. Злегка змастіть її олією (використовуйте буквально краплю жиру). Візьміть по 1 ст.л. пшеничних висівок і сухого знежиреного молока, а також 2 столових ложки висівок з вівса. Знежирене какао і цедра апельсина – по 1 ч.л., розпушувач – 0.25 ч.л. В якості підсолоджувача використовуйте 2 г Фітпараду. Наступний інгредієнт – «нульове» молоко (80 мл). Яйця в даному рецепті не використовуються. З’єднайте всі сипучі компоненти з рідиною, залиште ненадовго. Випікайте в чашці 3 хв. при повній потужності.

Дивіться відео-рецепти на нашому каналі:

keks_bez_visivok_za_dyukanom

Кекс за Дюканом в мікрохвильовці: без висівок

Сухі інгредієнти – кукурудзяний крохмаль, СЗМ, розпушувач (50 г / 60 г / 5 г). Також вам будуть потрібні «нульовий» рідкий сирок (20 г) і яйця (2 шт.). Норма підсолоджувача – близько 2 г (визначайте за смаком). Ароматизатори – кориця і ваніль. З’єднайте всі зазначені інгредієнти і залиште тісто настоюватися. Печіть в силіконових формочках при повній потужності 1.5-2 хв.

keks_za_dyukanom_v_mikrohvilvci

Кекс за Дюканом в мікрохвильовці: випічка за 5 хвилин

Цей кекс за рецептами Дюкана відбере від вас мінімум часу. Візьміть 200 г «нульового» сиру, висівки з вівса і пшениці (4 і 2 ст.л.). Також вам потрібні крохмаль, СЗМ, розпушувач (20 г / 40 г / 5 г). Рідкі компоненти – «нульове» молоко і яйця (100-120 мл / 2 шт.). Ароматизатори – екстракт ванілі і порошок кориці. Підсолоджувач – за смаком.

Сир розітріть ложкою, з’єднайте з яйцями, теплим молоком, замінником цукру і з іншими компонентами. Залиште тісто на чверть години. Викладіть масу в скляну каструльку для мікрохвильовки. Готуйте 4-5 хв. при повній потужності.

Приготувавши кекс за Дюканом в мікрохвильовці, ви зрозумієте, що навіть під час дотримання дієти можна харчуватися смачно і різноманітно.