Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості
Що їсти в лютому
Наша імунна система потребує підзарядки. Тим більше, що зараз в повітрі безліч інфекційних захворювань і нам потрібні сили, щоб їм протистояти. Тому терміново потрібно підвищити імунітет і заповнити дефіцит вітаміну С. В лютому наш організм потребує тепла, тому потрібно харчуватись здебільшого гарячою їжею.
Через нестачу вітамінів, мікроелементів та сонячного світла висока вірогідність прогресування депресивних настроїв, тому не можна упускати можливості, особливо у сонячні дні, прогулятись на свіжому повітрі. Тай, зрештою, скоро весна і якраз час задуматись про свою фігуру – слід вживати низькокалорійні та корисні продукти.
Через нестачу вітамінів, мікроелементів та сонячного світла висока вірогідність прогресування депресивних настроїв, тому не можна упускати можливості, особливо у сонячні дні, прогулятись на свіжому повітрі. Тай, зрештою, скоро весна і якраз час задуматись про свою фігуру – слід вживати низькокалорійні та корисні продукти.
- Квашена капуста
З давніх давен квашену капусту вважають одним з найкорисніших продуктів, особливо у зимово-весняний період. Квашена капуста – лідер серед консервацій за вмістом вітаміну С. Крім того, вона містить велику кількість вітаміну А і В. Ще однією особливістю квашеної капусти є її низька калорійність. Вона зміцнює імунну систему, позитивно впливає на організм при поганому метаболізмі, активізує перистальтику кишківника, покращує роботу серця, впливає на настрій.
. - Помело
Помело вважають дієтичним продуктом. Часто його порівнюють з грейпфрутом, але на відміну від нього, помело має солодкий смак і його простіше чистити. Помело багатий на вітамін С, вітаміни групи В, фосфор, кальцій, натрій, залізо, ефірні масла. Клітковина, яку містить помело, добре впливає на роботу кишково-шлункового тракту. Калій підтримує роботу серцево-судинної системи. Помело чудово втамовує відчуття голоду. Включивши помело в свій зимовий раціон, ми підвищуємо імунітет і допомагаємо своєму організму в профілактиці грипу та інших застудних захворюваннях.
. - Гранат
Гранат – смачний і корисний фрукт. Його називають «ліками від ста захворювань». Сік граната рекомендують вживати при малокрів'ї. Завдяки вмісту дубильних речовин гранатовий сік використовують в якості протизапального засобу при опіках. Сік солодкого граната допомагає при захворюванні нирок, а кислого – при камінні в нирках та жовчному міхурі.
. - Родзинки
Родзинки – один із найсолодших сухофруктів. В давнину сушений виноград використовували для зміцнення нервової системи і в якості заспокійливого засобу. Сьогодні лікарі рекомендують вживати родзинки при серцевих захворюваннях, анемії, порушеннях діяльності печінки і нирок, захворюваннях кишково-шлункового тракту, гіпертонії, запаленні органів дихання. Ізюм бореться з слабістю, зміцнює ясна та зуби. Родзинки зберігають практично усі властивості винограду.
. - Імбир
Імбир вважають дуже корисним продуктом. До його складу входять: магній, фосфор, кремній, калій, залізо, марганець, вітамін С, холін та ін. Ефірні олії, що входять до складу імбиру, роблять його надзвичайно ароматним. Імбир використовують для покращення травлення, стимуляції роботи кишківника та шлунку, підвищення апетиту, зміцнення пам'яті, зняття головного болю, виведення токсинів з організму.
.
Продукти, які допоможуть зміцнити організм і з радістю зустріти весну:
Читайте також: Магній: вміст в продуктах харчування та користь для організму.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Як схуднути? Прянощі і пристрасті, або що таке сенсорна насиченість?Їмо і молодіємо, або харчування для омолодження організму
Популярні статті
Як прискорити метаболізм (обмін речовин)Продукти, що знижують тискБулгур: користь та шкодаЛляна олія: користь та шкодаЦинк у продуктах харчування та його користьЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуКіноа: користь та шкодаНут: користь та шкодаБілокачанна капуста: користь та шкодаКуркума: користь та шкода
Продукти, що знижують тискЗастій жовчі: причини, симптоми та лікуванняЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуМагнітні бурі і їх вплив на людину70 причин займатися бігом (на основі наукових досліджень)Таємнича хвороба, яка перетворює життя на пекло. Що ми знаємо про мігреньЧому набрякають ноги влітку та як зняти набрякЩо таке підлітковий вік. Відносини батьків і підліткаЯк зробити ранок продуктивнимІдеальна вага: способи розрахунку, в залежності від віку, зросту та типу фігури