Що їсти в лютому

Photo of author

By Ілона

Наша імунна система потребує підзарядки. Тим більше, що зараз в повітрі безліч інфекційних захворювань і нам потрібні сили, щоб їм протистояти. Тому терміново потрібно підвищити імунітет і заповнити дефіцит вітаміну С. В лютому наш організм потребує тепла, тому потрібно харчуватись здебільшого гарячою їжею.

Через нестачу вітамінів, мікроелементів та сонячного світла висока вірогідність прогресування депресивних настроїв, тому не можна упускати можливості, особливо у сонячні дні, прогулятись на свіжому повітрі. Тай, зрештою, скоро весна і якраз час задуматись про свою фігуру – слід вживати низькокалорійні та корисні продукти.

Продукти, які допоможуть зміцнити організм і з радістю зустріти весну:

 • Квашена капуста

  kvashena_kapusta_v_lyutomu

  З давніх давен квашену капусту вважають одним з найкорисніших продуктів, особливо у зимово-весняний період. Квашена капуста – лідер серед консервацій за вмістом вітаміну С. Крім того, вона містить велику кількість вітаміну А і В. Ще однією особливістю квашеної капусти є її низька калорійність. Вона зміцнює імунну систему, позитивно впливає на організм при поганому метаболізмі, активізує перистальтику кишківника, покращує роботу серця, впливає на настрій.

 • Помело

  pomelo

  Помело вважають дієтичним продуктом. Часто його порівнюють з грейпфрутом, але на відміну від нього, помело має солодкий смак і його простіше чистити. Помело багатий на вітамін С, вітаміни групи В, фосфор, кальцій, натрій, залізо, ефірні масла. Клітковина, яку містить помело, добре впливає на роботу кишково-шлункового тракту. Калій підтримує роботу серцево-судинної системи. Помело чудово втамовує відчуття голоду. Включивши помело в свій зимовий раціон, ми підвищуємо імунітет і допомагаємо своєму організму в профілактиці грипу та інших застудних захворюваннях.

 • Гранат

  granat_v_lyutomu

  Гранат – смачний і корисний фрукт. Його називають «ліками від ста захворювань». Сік граната рекомендують вживати при малокрів’ї. Завдяки вмісту дубильних речовин гранатовий сік використовують в якості протизапального засобу при опіках. Сік солодкого граната допомагає при захворюванні нирок, а кислого – при камінні в нирках та жовчному міхурі.

 • Читайте також: Магній: вміст в продуктах харчування та користь для організму.

 • Родзинки

  rodzinki_izyum

  Родзинки – один із найсолодших сухофруктів. В давнину сушений виноград використовували для зміцнення нервової системи і в якості заспокійливого засобу. Сьогодні лікарі рекомендують вживати родзинки при серцевих захворюваннях, анемії, порушеннях діяльності печінки і нирок, захворюваннях кишково-шлункового тракту, гіпертонії, запаленні органів дихання. Ізюм бореться з слабістю, зміцнює ясна та зуби. Родзинки зберігають практично усі властивості винограду.

 • Імбир

  imbir_v_lyutomu

  Імбир вважають дуже корисним продуктом. До його складу входять: магній, фосфор, кремній, калій, залізо, марганець, вітамін С, холін та ін. Ефірні олії, що входять до складу імбиру, роблять його надзвичайно ароматним. Імбир використовують для покращення травлення, стимуляції роботи кишківника та шлунку, підвищення апетиту, зміцнення пам’яті, зняття головного болю, виведення токсинів з організму.