Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості
Заспокійливі продукти, або як застерегтись від депресії

Заспокійлива їжа - це не продукти, які створюють помилкові відчуття комфорту (цукор, жирна їжа, торти, чіпси та інше), а ті страви та закуски, які дійсно заспокоюють і покращують настрій.
Спаржа – цінне джерело фолієвої кислоти, яка необхідна для підтримки нашого здоров’я.
При систематичному вживанні в їжу даного продукту підвищується працездатність, життєвий тонус, з'являється впевненість у власних силах. У спаржі особливо цінними вважаються верхівки молодих пагонів (тільки що зрізані).
Авокадо - найкраще джерело калію, при цьому, вирізняється низьким вмістом натрію, нормалізує високий кров'яний тиск та знижує ризик інсульту. Калій допомагає захиститись від того, до чого призводить затяжна депресія - хвороби системи кровообігу, хвороби серця та інсульту.Крім цього авокадо містить мононенасичені жирні кислоти, включаючи олеїнову кислоту - потужний антиоксидант, що захищає від раку молочної залози.
Ягоди
Чорниця. В чорниці міститься вітамін С, а також клітковина та антиоксиданти. Висока концентрація аскорбінової кислоти допомагає підтримувати захисні сили організму і зміцнювати імунітет. Клітковина, у свою чергу, нормалізує роботу травної системи.
Але не тільки чорниця, а й усі ягоди, в тому числі полуниця, малина, ожина та ін., багаті вітаміном С, який є дуже корисним у боротьбі зі стресом.
Горіхи кеш'ю – хороше джерело цинку. Відчуття тривожності та депресія зазвичай супроводжуються низьким рівнем цинку в організмі. А оскільки організм не має здатності виробляти цинк, то дуже важливо отримувати його щодня з продуктами харчування.
Ромашковий чай - відмінний заспокійливий засіб, корисний для здорового сну і відпочинку. Чашка чаю з ромашки на ніч, заспокоїть нерви, зніме напругу, прискорить засинання.
Шоколад – завдяки чорному шоколаду виробляється гормон серотонін, який відповідає за хороший настрій, приємні відчуття, стимулює роботу мозку, а також знімає стрес. Тому споживання кількох квадратиків шоколаду, заняття не лише приємне, а й корисне.
Читайте також: Магній: вміст в продуктах харчування та користь для організму.
Часник – сприятливо впливає на нервову систему. Вітамін В1 забезпечує нормальну роботу нервової системи. Він бере участь в переробці глюкози, забезпечуючи енергетичні процеси, що відбуваються в клітинах. Часник рекомендується їсти в сирому вигляді.
Зелений чай - хоча й містить кофеїн, але він багатий на амінокислоту під назвою теанін, який відомий заспокійливим ефектом та помітно покращує настрій.
Вівсянка - до її складу входить вітамін Н (біотин, він входить до складу ферментів, що регулюють білковий і жировий обмін, має високу активність.) Її рекомендують при сонливості, слабкості, м'язових болях і навіть при депресії, нервовому напруженні. Крім того, вівсяна каша сприяє виведенню з організму токсинів, харчових отрут, солей важких металів.
Апельсини - вживають як загальнозміцнюючий засіб, при гіповітамінозах, при захворюваннях серця, судин і печінки. Якщо людина регулярно вживає ці цитрусові , то в цілому, травна, ендокринна і нервова системи працюють у злагодженій взаємодії. Також вони мають помітну заспокійливу дію. Як і у всіх цитрусових, в них найбільше вітаміну С. Ще вони багаті вітамінами А, В1, В2, РР і мікроелементами, такими як: магній, калій, фосфор, кальцій, натрій.
Волоські горіхи - запобігають втраті пам'яті. Також волоський горіх за кількістю білка в його складі може позмагатися з м'ясом або з молочними продуктами. Містить велику кількість амінокислот. Завдяки малому вмісту вуглеводів його можна вживати і на дієті. Всі інші поживні рослинні продукти не зможуть змагатися з волоським горіхом за вмістом йоду. Висока калорійність волоського горіха додасть вам енергії.
. .
. .
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Ланч бокс дієта, або дієта по Кемерон ДіасХарчування дитини взимку - вітаміни, овочі і багато іншого
Популярні статті
Як прискорити метаболізм (обмін речовин)Продукти, що знижують тискПомело: користь та шкодаЦинк у продуктах харчування та його користьЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуКальцій і вітамін Д – не коротко, але про головнеАнтибіотики: харчування під час і після прийомуДієта при анеміїЯк зберегти свою печінку здоровою?Лічі: користь та шкода
Продукти, що знижують тискЗастій жовчі: причини, симптоми та лікуванняЧи можна їсти на ніч та скільки спати, щоб не набирати вагуКальцій і вітамін Д – не коротко, але про головнеАнтибіотики: харчування під час і після прийомуДієта при анеміїЯк зберегти свою печінку здоровою?Захисні механізми психікиНеалкогольний стеатогепатит та здоров'я печінкиХвора щитовидна залоза — хвора людина