Стоматологічний мікроскоп: нові можливості та відмінні результати

Photo of author

By fersht

Гарна посмішка – це іноді не дарунок природи, а результат кропіткої праці досвідченого стоматолога. Разом з тим, одного лише багажу знань і умінь фахівця недостатньо.

Необхідно використання якісних матеріалів, перевірених методик і хорошого обладнання. Стоматологічні установки, ендо- машини, лампи, радіо-візіографи – список необхідних для кабінета дантиста приладів чималий. І особливе місце в ньому займають мікроскопи.

image3

Характеристики та опції стоматологічного мікроскопа

Так, на сайті компанії Inspe, надійного партнера стоматологічних клінік, пропонується апаратура від німецької компанії з більш ніж сторічною історією, – KaVo. Ця компанія відома як лідер в області унікальних розробок і новітніх стоматологічних рішень.

Мікроскопи від KaVo розроблені з урахуванням всіх тонкощів роботи лікаря-стоматолога, чим і заслужили всесвітню славу і повагу. На прикладі мікроскопа Leica можна продемонструвати характеристики цього виду обладнання.

 1. Мікроскопи забезпечують яскраве денне світло без блікування за допомогою подвійного світлодіодного підсвічування.
 2. Для роботи з світлочутливими матеріалами передбачений помаранчевий світлофільтр.
 3. Можливість багаторазового масштабування зони, що підлягає огляду та лікуванню.
 4. Оптика мікроскопа відрізняється чудовою якістю. Докладніше з технічними характеристиками можна ознайомитися за посиланням https://inspe.ua/mikroskopy///, – в каталозі компанії «Інспе».
 5. В мікроскопі вбудована камера Full HD з високою роздільною здатністю з функцією фото- і відео-зйомки і з дистанційним управлінням.
 6. Отримані фото- і відеоматеріали зберігаються на SD-карті об’ємом до 32 ГБ, що дозволяє зберігати історію в медичних картах.
 7. Мікроскопи маневрені, ергономічні, легкі в установці, прості в коригуванні і використанні.
 8. Мікроскоп встановлюється на мобільній стійці, є можливість настінного і стельового кріплення або з адаптацією до стійки Centro.
 9. Дозволяють лікарю працювати в зручному положенні, на комфортній відстані від пацієнта.
 10. Стійка мікроскопа обладнана підшипниками для запобігання вібрації і для стабілізації приладу.
 11. Для мікроскопів розроблений спеціальний медичний дизайн без проводів, з нано-срібним гігієнічним покриттям.
image33
image4

Виявити карієс на ранніх стадіях і мікротріщини на емалі, вивчити кореневі канали, знизити травматичність процедури при імплантації зубів, досягти максимальної точності при хірургічних операціях на яснах і навіть навчати стоматологів-студентів, – всі ці можливості дає стоматологічний мікроскоп.