Як колір посуду впливає на апетит?
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як колір посуду впливає на апетит?

yak_posud_vplivae_na_apetit.jpg (79.72 Kb)Відомо, що кожен колір впливає на емоційний стан людини по-особливому, по-своєму. Наприклад, червоний надає бадьорості, а блакитний, навпаки, заспокоює. Психологи та дієтологи вважають, що кольори здатні впливати на наш апетит і, знаючи особливість кожного кольору, можна ним маніпулювати.

  Грамотно підібравши колір посуду, можна знизити потребу в їжі

 • bilii_posud.jpg (14.88 Kb)Посуд білого кольору завжди був найпопулярнішим та модним. І білі горнятка, і білі тарілки з різними квіточками є, мабуть, в кожному домі. Проте цей колір не найкращий для тих, хто вирішив знизити апетит чи трішки схуднути.

  Будь-яка страва на білому посуді створює контраст і їжа виглядає дуже привабливо – відповідно, це ще більше розпалює апетит. Використовуйте білі горнята для заварювання зеленого чаю і трав'яних настоїв. А білі тарілки – для свіжих фруктів та овочів. Ця їжа нехай виглядає привабливо – вона не нанесе шкоди фігурі.
 • rozhevii_posud.jpg (25. Kb)Посуд помаранчевого, рожевого та фісташкового кольорів також не підходить тим, хто бореться з зайвими кілограмами. Ці кольори і їх відтінки стимулюють виділення шлункових соків і збільшують апетит.

  Тарілки такого кольору добре використовувати, коли не можете нагодувати вередливих дітей, які не хочуть їсти кашу.
 • chervonii_posud.jpg (24.64 Kb)Посуд червоного кольору – один з найбільш небажаних для щоденного використання.

  Червоний колір не тільки збуджує нервову систему, але й призводить до втрати контролю над апетитом.
 • zhovtii_posud.jpg (20.83 Kb)Посуд жовтого кольору впливає на людину двояко. З одного боку жовтий дозволяє швидко насититись їжею, а з іншого – розпалює апетит.

  Використовуйте жовті тарілки тільки для перших страв.
 • zelenii_i_blakitnii_posud.jpg (26.88 Kb)Посуд блакитного і салатового кольорів вважається нейтральним, він приємний для очей і не підсилює апетит. Цей посуд можна використовувати для будь-якої їжі.
 • chornii_posud.jpg (21.04 Kb)Посуд чорного, болотного, темно-синього і бузкового кольорів виглядає досить вишукано і сам по собі привертає увагу. А от їжа на цьому посуді виглядає не дуже апетитно і саме це впливає на розмір порції.

  Посуд темних кольорів – найкраще рішення для тих, хто вирішив позмагатися з зайвими кілограмами.

Читайте також: Піраміда здорового харчування і Гарвардська тарілка – що й до чого, та як у нас.Отже, для фруктів, зернових та іншої низькокалорійної їжі використовуйте світлий посуд. Ковбасні вироби і солодощі кладіть на темний посуд – відразу зникне бажання їсти ці продукти, принаймні у великій кількості . Для основних страв використовуйте посуд світло-голубого і салатового кольорів.

Звичайно, цю методику слід розглядати лише як альтернативний спосіб схуднення. Адже, від того, що ви заміните білий посуд чорним, вага не зменшиться. Проте, процес схуднення – заняття комплексне, тому тут усі методи дієві.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!Не забудьте підписатися на Наш канал: