Топ-5 продуктів для красивої шкіри

Photo of author

By Ілона

top_5_produktiv_dlya_garnoi_shkiri

Шкіра потребує не лише вітамінів назовні – кремів, масок, а й з середини – певних продуктів. Адже шкіра відображає всі процеси, які відбуваються в нашому організмі, і сигналізує про те, що їй погано – прищиками, вуграми, висипкою; і красивою шкірою – коли добре.

Є безліч продуктів, які приносять користь шкірі, але сьогодні мова йтиме про основні з них. Чиста сяюча шкіра – ознака здорового організму. Дізнайтесь, які продукти допоможуть вашій шкірі стати ідеальною.

. . .

  Топ-5 продуктів для красивої шкіри:

 • pomidorchiki

  Помідори

  Помідори та їжа на основі помідорів (натуральний томатний соус, томатний сік) допомагають боротися з акне. Крім того, лікопін, який міститься в помідорах, може допомогти захистити шкіру від ультрафіолетових променів. Лікопін та інші каротиноїди, знайдені в помаранчевих та червоних фруктах і овочах, допомагають покращити антиоксидантний стан шкіри.

  Антиоксиданти борються з вільними радикалами, які отримує шкіра через надмірну присутність на сонці.

  Спеціалісти стверджують, що для того, щоб покращення стану шкіри стало помітним, помідори потрібно вживати не менше 3-5 разів в тиждень.

 • zelenii_chai

  Зелений чай

  Зелений чай бореться з прищами, сприяє зниженню рівня гормону дигідротестостерону, який провокує виникнення акне. Зелений чай – енергетичний напій, багатий на антиоксиданти, які сповільнюють процес старіння шкіри та дарують їй здоров’я. Експерти рекомендують випивати від 3 до 5 чашок зеленого чаю в день.

 • yagodi

  Ягоди

  Ягоди насичених кольорів, таких, як чорниця, багаті на антиоксиданти, які також допомагають боротися з дерматологічними захворюваннями легкої форми. Спеціалісти в галузі дерматології з’ясували, що чим більше в людини прищів, тим нижчий рівень антиоксидантів в крові.

 • riba_i_moreprodukti

  Риба і морепродукти

  Згідно з даними міжнародних досліджень, опублікованими в журналі Американського коледжу харчування, в людей, які вживають рибу та морепродукти у великій кількості, менше зморщок на шкірі, тому що омега-3 жирні кислоти сповільнюють їхнє утворення. Також омега-3 допомагають боротися з акне, нейтралізуючи запальні процеси в крові.

  Тим, що страждають від акне медики рекомендують вживати не менше 4-5 порцій жирної риби в тиждень. Тим, хто не любить жирну рибу, пропонують вживати риб’ячий жир.

 • korichnevii_ris

  Коричневий рис

  Коричневий рис містить кераміди – ліпідні молекули, які допомагають шкірі зберегти вологу, що також сприяє покращенню здоров’я шкіри.

Пам’ятайте, що шкірі недостатньо лише цих 5 продуктів. В процес слід включити також прогулянки на свіжому повітрі, повноцінний сон та правильне харчування.