Розвантажувальні дні: схуднути і очистити організм

Photo of author

rozvantazhuvalni_dni

“Наїлися на тиждень вперед”?! Нічого страшного. З ким не буває, коли на столі багато смачнющих страв і коли святкування “в ударі”! Але після гучної забави відчувається дискомфорт, важкість в шлунку та видно набрані кілограми.. Щоб внормалізувати обмін речовин та прийти в попередню форму Вам допоможуть розвантажувальні дні.

Розвантажувальні дні – це один день на тиждень або двічі на 10 днів, коли Ваш організм насичується вітамінами, очищується та відпочиває. Саме в цей день, який вибираєте для себе самостійно, стараєтеся обмежити свій раціон в 800 кілокалорій, обираючи для себе один продукт по смаку (яблука, сир, м’ясо, фрукти, каші, кефір тощо).

Дотримуючись правил та режиму харчування під час розвантажувального дня, ви можете досягнути неабияких позитивних результатів, очиcтити свій організм від шлаків та позбутися зайвих кілограм. Користь розвантажувальних днів є в тому що ми даємо відпочити всій травній системі, яка і так кожен день змушена перетравлювати безліч їжі, частина якої може не нести нам жодної користі. Також ми тренуємо і “виховуємо” свою силу волі щодо спокуси їжі.

yak-zmenshiti-obsyag-talyi_3

. . . . .

Декілька правил, яких варто дотримуватися при організації розвантажувального дня:

1. Вибирайте лише той харчовий продукт, який справді вам до смаку.

2. Проводьте розвантажувальний день раз на тиждень (чи двічі на 10 днів), але в один і той самий день. Якщо вівторок – то вівторок щотижня! Більш ефективним він буде тоді, коли ви навіть проводитимете регулярно згідно часу – з ранку до ранку чи з вечора до вечора.

3. Не робіть ніяких фізичних навантажень. Організму потрібен відпочинок повністю. Дозвольте собі довше поспати.

4. Не забувайте пити воду! Денна норма ~ 2 літри води. В ці дні дуже корисно пити воду з медом та лимоном – вона збагачує організм великою кількістю корисних речовин. Але не варто цим зловживати, адже це також калорії протягом дня!

5. Підготуйте себе та купіть продукти заздалегідь, щоб у вас не виникало смутку та зайвої дратівливості.

6. На наступний день не вставайте на вагу. Втрачені кілограми не одразу, але з’являться. Зате ви відчуєте полегшення в організмі, очищення, відпочинок та той факт що ви витримали, хоч не так це вже й складно було. Похваліть себе!

Варіантів розвантажувальних днів є дуже багато, ось декілька із них:

1. Яблучний розвантажувальний день – потрібно розділити 1,5-2 кг не дуже солодких яблук на 5-7 прийомів їжі. Можна їсти як сирі, так і печені, так і у вигляді свіжовижатого фрешу чи пюре.

2. Кефірний розвантажувальний день – 1,5 л нежирного кефіру (підійде також кисле молоко) розділити на 5-7 порцій. Важливо вибрати корисний кефір, дивіться на термін придатності та спосіб виробництва.

3. М’ясний розвантажувальний день – відваріть 500 г нежирного м’яса (яловичина, куряче філе тощо) та розділіть його на 5 прийомів їжі, які рекомендуємо з’їсти з огірком, помідором чи білокачанною капустою (по 100 г).

4. Гречаний розвантажувальний день – 1 ст. гречки (250 г) залийте на ніч 2-2,5 склянками гарячої води (і залиште так до ранку, без всяких спецій і солі). Розділіть на 5 прийомів їжі. Вона корисна, у ній багато міститься білку, навіть більше, ніж у м’ясі, а також залізо. Гречка знижує алергічні реакції організму. Можете також приготувати відвар з шипшини і випити 2 чашки за день.

5. Сирний розвантажувальний день – візьміть 600 грам знежиреного сиру, 2 чашки чаю з молоком і без цукру, 60 або 100 грам нежирної сметани. Це все розділіть на 5 прийомів.

6. Фруктово-овочевий розвантажувальний день – потрібно запастися фруктами та овочами, приблизно 2 кілограми. Влаштуйте собі фруктово-овочевий бенкет. До цієї кількості можна додати фрукти та овочі для фрешів, але випити не більше 1л.

Тепер ви знаєте як найкраще організувати розвантажувальний день. Головне, щоб він був комфортним для Вас, слухайтеся себе та свого тіла. Успіхів та не зловживайте! 😉