Маленька дитина практично весь час проводить у ліжечку. По суті, у немовляти є два основні заняття — добре їсти та солодко спати. Під час відпочинку дитина росте, набирається сил.
Як вибрати якісну постільну білизну, матрацик та ліжко для малюка? Пропонуємо декілька корисних порад для батьків та пар, які планують поповнення в родині.
На що звертати увагу при виборі
Плануючи купувати все необхідне для облаштування спального місця для малюка, не забувайте про таке:
- Дитяча постіль має бути максимально натуральною. Це стосується усіх без винятку її компонентів. Оптимальний варіант — придбати ліжко, виготовлене зі справжньої деревини та пофарбоване екологічно безпечною фарбою. Що стосується матраца, то варто віддати перевагу ортопедичному із натуральним начинням (кокосовою койрою, гречаним лушпинням тощо). Купуйте постільну білизну для малюка, виготовлену з несинтетичних, приємних на дотик тканин. Улітку це може бути бязь, бавовна, взимку — байка або махра.
- Дитині до двох років не варто спати на подушці. На переконання педіатрів, цей виріб може стати на перешкоді правильного розвитку хребта, спричинити розлади рухового апарату малюка.
Доглядайте грамотно
Не забувайте, що за дитячим місцем для спання треба грамотно доглядати. Регулярно протирайте пил з ліжка, вибивайте та очищуйте матрац. Аби якнайдовше зберегти його в належному стані, використовуйте спеціальні пелюшки, які всотують вологу. Їх варто підкладати під простирадло.
Прати дитячу постільну білизну варто винятково безфосфатним порошком або ж спеціальним милом вручну. Простирадла та підковдри новонароджених доведеться міняти особливо часто. Тому радимо придбати для найменшого члена родини сатинову постіль. Вона натуральна та при цьому найбільш міцна й витривала.
Аби було зручно і дитині, і батькам, слід запастися десятьма літніми та такою само кількістю зимових простирадл для ліжка найменшого члена родини. Залежно від сезону, малюкові буде комфортно під вовняною, махровою чи силіконовою ковдрою.
. .
. .