Щоденний догляд за шкірою обличчя: рутинні процедури для всіх типів шкіри

Photo of author

By fersht

Наша шкіра пов’язує нас зі світом, тому все, що впливає на неї, має вплив на ваше життя. Дізнайтеся, як вести щоденник здорової шкіри та як він влаштований. Шкіра обличчя – надзвичайно чутлива та делікатна ділянка, про яку варто дбати – і це стосується будь-якого віку. Якщо ми будемо використовувати перевірений догляд за допомогою правильних косметичних засобів, ми не тільки збережемо молодість на довше, але й переконаємося, що захисні функції шкіри працюють належним чином [2].

Лікарський засіб Бепантен у формі крему не містить емульгаторів, ароматизаторів та консервантів, які могли б подразнити шкіру або пошкодити її ніжну ліпідну структуру, можна використовувати незалежно від сезону. Препарат не містить кортизону (стероїдів) і може застосовуватися дорослими пацієнтами (в тому числі вагітними жінками), а також підлітками, дітьми та немовлятами з 1-го дня життя. Крем має білий колір і легко наноситься на шкіру [1].

Догляд за обличчям – тільки відповідно до вашого типу шкіри

Щоденний догляд за обличчям надзвичайно важливий, але важливо пам’ятати, що неправильно підібрана косметика може негативно вплинути на стан нашої шкіри. Важливо звертати увагу на свій тип шкіри, а також на будь-які захворювання, які виникають відносно часто.

Типи шкіри:

  • нормальна;
  • суха;
  • комбінована;
  • жирна.

Проблеми шкіри:

  • судинні;
  • чутлива;
  • схильна до акне;
  • алергічна [3].

Догляд за обличчям через ретельне очищення

Шкіру обличчя слід очищати двічі на день – вранці та ввечері. Ретельне зняття макіяжу дуже важливе, так само як і видалення зранку шару пилу та залишків косметики, нанесеної на ніч, зі шкіри. Протягом дня наша шкіра піддається впливу забрудненого повітря, пилу, бруду, пилу, шкірного сала і залишків макіяжу.

Залежно від типу шкіри, для очищення рекомендуються міцелярні лосьйони, молочко або гелі. Для зняття макіяжу достатньо одного разу на день – ввечері. Вранці достатньо очистити шкіру від залишків нічного крему і пилу, підготувавши її таким чином до поглинання інгредієнтів, що містяться в денному засобі. [1].

На особливу увагу заслуговує ніжна шкіра навколо очей, яка має до 15 разів менше сальних залоз і в п’ять разів тонша, ніж решта обличчя. Тому область навколо очей потребує особливого догляду. Знімаючи макіяж ввечері, не тріть і не розтягуйте шкіру навколо очей.

Коли варто використовувати Бепантен?

Показаннями до застосування цього лікарського засобу є сухість шкіри та свербіж. Продукт може бути корисним у лікуванні атопічного дерматиту, а також при таких шкірних проблемах, як екзема або алергічні шкірні реакції. Його також можна використовувати на подразненій та почервонілій шкірі. Функція bepanthen полягає у полегшенні свербежу та підтримці регенерації ліпідного бар’єру шкіри. Застосування крему Бепантен сприяє швидшому загоєнню шкіри та зменшує потребу розчісувати шкіру, що може призвести до ще більш серйозних пошкоджень поверхні шкіри. Дія Бепантен гелю також передбачає зміцнення шкірного бар’єру, а також зволоження шкіри та догляд за нею. Протисвербіжну дію засобу можна відчути вже через 30 хвилин після нанесення. Ціна на Бепантен набагато нижча, ніж вартість багатьох малоефективних косметичних засобів.

Література

1. Sybilski A. J., Skóra – najważniejszy narząd naszego ciała. Dbajmy o nią!, „Pediatria i Medycyna Rodzinna” 2012, t. 8, nr 4.

2. Калюжна, Л. Д., & Бардова, К. О. (2014). Необхідність спеціального догляду за шкірою пацієнтів із симптомокомплексом чутливої шкіри обличчя. Український журнал дерматології, венерології, косметології, (1), 78-82.

3. Fauci AS, Braunwald E, Isselbacher KJ. Harrison’s principles of internal medicine14th edition, 1998. Chapter 79: Vitamin deficiency and excess, P. 480–7