Види легкого заробітку для українців
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Види легкого заробітку для українців

Зараз не складає проблем українцеві знайти на батьківщині легку роботу. Варіантів безліч, головне підібрати той, який буде найбільш оптимально підходити і приносити стабільний дохід з можливістю зростання. Спробуємо разом розглянути варіанти підробітку.

pok_med1.jpg (87.13 Kb)

Робота в інтернеті

Все більше сфер бізнесу перебирається в онлайн. Також з'являються і нові види діяльності.

Серед трьох найбільш популярних і перспективних в Україні, можна відзначити наступні можливості реалізації і щодо легкого заробітку:

  1. Стати незалежним копірайтером.
  2. Зайнятися репетиторством віддалено.
  3. Створити особистий подкаст.

Важливо! Знайти себе можна в будь-якій сфері бізнесу, головне пробувати і не зупинятися.

Професійний покерист

Це окремий вид роботи, який може підійти практично будь-кому, особливо азартному українцю. Професійний покер приносить хорошим гравцям великий дохід, який обчислюється мільйонами доларів. А з легалізацією в квітні 2020 року азартної діяльності і появи КРАІЛ (Комісії з Азартних Ігор і лотерей), тепер грати можна легально.

Інтернет дозволяє навіть не відвідувати наземні казино, можна пройти коротку реєстрацію, наприклад, у відомому румі Покер Матч, поповнити рахунок і почати грати онлайн. Щоб збільшити свої шанси, попередньо рекомендовано уважно вивчити масу корисної інформації по грі. Вона знаходиться у відкритому доступі в величезних кількостях, але важливо довіряти тільки фахівцям. Не зайвим буде і подивитися кілька турнірів.

Виграші дійсно можуть бути дуже великими. Все залежить від рівня майстерності і часу, що приділяється на гру. Є навіть такі турніри, беручи участь в яких, можна виграти реальні гроші, але не сплачувати вступний внесок.

Інші методи підробітку

Є й кілька інших варіантів легкого і одночасно прибуткового заробітку, який зараз користується попитом в Україні:

  1. Здача майна в прокат. Україна - європейська країна, яка активно прагне в ЄС, а там, здача в прокат майна є дуже поширеним видом легкого заробітку.
  2. Продаж мотлоху. Якщо покопатися в своїх речах, кожен зможе знайти ті, які вже не потрібні. Принцип відбору простий, якщо це не сезонна річ, і ви до неї не торкалися 3 місяці - її можна продати.
  3. Донорство. Не сказати, що цей вид роботи принесе багато грошей, але це стабільний заробіток з можливістю допомогти іншим.
  4. Інвестиції в криптовалюта. Інвестиції - це сучасний, відносно простий і може бути досить прибутковим заробітком.
  5. Хенд мейд. Зараз весь світ просто з розуму сходить по виробам ручної роботи і Україна не є винятком. Досить тільки знайти ту нішу, в якій вдається застосувати свої навички.
pok_med2.jpg (165.54 Kb)

Підводячи підсумок до всього вищесказаного, можна з упевненістю сказати, що легкий заробіток в Україні знайти не важко. Незалежно від обраного виду діяльності, робота повинна приносити задоволення.

Джерело: Poker-Experts

Автор: Данило Безруков

Не забудьте підписатися на Наш канал: