Види легкого заробітку для українців

Photo of author

By fersht

Зараз не складає проблем українцеві знайти на батьківщині легку роботу. Варіантів безліч, головне підібрати той, який буде найбільш оптимально підходити і приносити стабільний дохід з можливістю зростання. Спробуємо разом розглянути варіанти підробітку.

pok_med1

Робота в інтернеті

Все більше сфер бізнесу перебирається в онлайн. Також з’являються і нові види діяльності. Серед трьох найбільш популярних і перспективних в Україні, можна відзначити наступні можливості реалізації і щодо легкого заробітку:

  1. Стати незалежним копірайтером.
  2. Зайнятися репетиторством віддалено.
  3. Створити особистий подкаст.

Важливо! Знайти себе можна в будь-якій сфері бізнесу, головне пробувати і не зупинятися.

Професійний покерист

Це окремий вид роботи, який може підійти практично будь-кому, особливо азартному українцю. Професійний покер приносить хорошим гравцям великий дохід, який обчислюється мільйонами доларів. А з легалізацією в квітні 2020 року азартної діяльності і появи КРАІЛ (Комісії з Азартних Ігор і лотерей), тепер грати можна легально.

Інтернет дозволяє навіть не відвідувати наземні казино, можна пройти коротку реєстрацію, наприклад, у відомому румі Покер Матч, поповнити рахунок і почати грати онлайн. Щоб збільшити свої шанси, попередньо рекомендовано уважно вивчити масу корисної інформації по грі. Вона знаходиться у відкритому доступі в величезних кількостях, але важливо довіряти тільки фахівцям. Не зайвим буде і подивитися кілька турнірів.

Виграші дійсно можуть бути дуже великими. Все залежить від рівня майстерності і часу, що приділяється на гру. Є навіть такі турніри, беручи участь в яких, можна виграти реальні гроші, але не сплачувати вступний внесок.

Інші методи підробітку

Є й кілька інших варіантів легкого і одночасно прибуткового заробітку, який зараз користується попитом в Україні:

  1. Здача майна в прокат. Україна – європейська країна, яка активно прагне в ЄС, а там, здача в прокат майна є дуже поширеним видом легкого заробітку.
  2. Продаж мотлоху. Якщо покопатися в своїх речах, кожен зможе знайти ті, які вже не потрібні. Принцип відбору простий, якщо це не сезонна річ, і ви до неї не торкалися 3 місяці – її можна продати.
  3. Донорство. Не сказати, що цей вид роботи принесе багато грошей, але це стабільний заробіток з можливістю допомогти іншим.
  4. Інвестиції в криптовалюта. Інвестиції – це сучасний, відносно простий і може бути досить прибутковим заробітком.
  5. Хенд мейд. Зараз весь світ просто з розуму сходить по виробам ручної роботи і Україна не є винятком. Досить тільки знайти ту нішу, в якій вдається застосувати свої навички.
pok_med2

Підводячи підсумок до всього вищесказаного, можна з упевненістю сказати, що легкий заробіток в Україні знайти не важко. Незалежно від обраного виду діяльності, робота повинна приносити задоволення.

Джерело: Poker-Experts

Автор: Данило Безруков