Пограбовано медичний фонд США

Photo of author

By admin

naruchnyky

Американська поліція затримала банду лікарів, що викрадала гроші з фонду Medicare. Відомо, що медики виставляли рахунки за послуги, які не надавалися. У свою чергу, страхові компанії їх оплачували.

При цьому, згідно з оцінками фахівців, медичне обслуговування в Штатах вважається найдорожчим у світі і афера виявилася вельми прибутковою для злочинців. Загалом вони вкрали близько 300 мільйонів доларів у фонду медичного страхування Medicare, який переважно обслуговує небагатих американців старше 65 років та інвалідів.

Відповідне звинувачення було висунуто проти 91 медика, які працював по всій Америці – від Нью-Йорка до Лос-Анжелеса. Серед звинувачених є і вихідці з колишнього СРСР. Але переважна більшість арештованих з Майамі (45 осіб виписали рахунки на 159 мільйонів доларів). Треба сказати, що в схему залучили навіть психіатричну лікарню, а в декількох випадках рахунки виставлялися за медичне обслуговування вже померлих пацієнтів.

Генеральний прокурор США Ерік Холдер уточнює: за міфічні послуги рахунку пред’являлися державному страховикові, а не особисто пацієнтам. Беручи до уваги, що звичайне УЗД коштує в районі 500 доларів, схема значно збагатила шахраїв.

Тепер до цього факту додасться і дефіцит скарбниці США. Брак коштів призводить до того, що найближчим часом фонду медичного страхування літніх людей та інвалідів збираються сильно урізати бюджет.