Кавунова дієта. Дієта з кавуна допоможе скинути 8 кілограм

Photo of author

By admin

kavunova_dieta

Кавун – це смачний, соковитий і корисний плід, який є відмінним сечогінним засобом. Кавунову дієту, як і більшість строгих монодієт, не рекомендується продовжувати більше п’яти днів. За цей час ви грунтовно позбудетеся від шлаків, зайвої води в організмі, а також небажаних солей.

По закінченні 10-денного курсу дієти можна втратити до 7 кг (10 днів витримати досить складно, тому фанатизм не вітається).

Кавунова дієта виглядає наступним чином

Протягом дня необхідно з’їдати кавун з розрахунку кілограм м’якоті на 10 кг вашої ваги. Уважно стежте за своїм самопочуттям: в деяких випадках організм на таке кавунове монохарчування реагує важко.

Однак, якщо на другу добу з вами все в порядку (не виникло ні тяжкості в животі, ні метеоризму, ні інших неприємних наслідків), сміливо продовжуйте дієту всі п’ять днів. Після закінчення дієти переходьте на “кавунове харчування” ще на десять днів.

Протипоказання: не можна проводити кавунову дієту при каменях у нирках, цукровому діабеті, важких захворюваннях підшлункової залози.

Схема кавунового харчування

Сніданок: несолодка вівсянку і трохи сиру.

Обід: шматочок риби, м’яса або птиці і овочевий салат без жирної заправки.

Вечеря: порція кавуна з розрахунку 1 кг м’якоті на 30 кг ваги.

За п’ятнадцять днів кавунового харчування ви можете втратити до 8 кілограмів. Дієта не тільки ефективна, але дуже смачна.

Про протипокази дієт читайте тут – Дієти. Досьє