Гранола - ідеальний сніданок і не тільки

Складники для приготування граноли:
- Вівсяні пластівці - 300 г.
- Горіхи і насіння - 180 г.
- Яблучний сік - 125 мл.
- Мед - 125 мл.
- Соняшникова олія - 60 г.
- Кориця - 2 ст.л.
- Сіль і перець.
- Сушена журавлина - 180 г.
Дуже важливо запам'ятати пропорції. А далі ви можете експериментувати на свій смак і з урахуванням тих продуктів, які є під рукою. Тобто ви можете використовувати будь-які горіхи і насіннячка, а також їх будь-яке поєднання. Те ж саме стосується ягідної частини - для граноли можна брати сушені фрукти, ягоди, цукати - знову в будь-яких пропорціях.
Це дуже зручно, коли можна підлаштовувати рецепт десерту під себе, при цьому абсолютно не ризикуючи втратити текстурні або інші базові властивості продукту. Так само можна робити із соком і сортом меду.
Дивіться відео-рецепти на нашому каналі:
Рецепт приготування граноли:
Тепер дивіться - горіхи і насіння поріжте шматочками комфортного для вас розміру. Так буде зручніше їх їсти потім.Змішайте в мисці посічені горіхи і вівсянні пластівці. Вівсяні пластівці для граноли беріть справжні, тобто ті, що (відповідно до упаковки) готуються не 2-3 хвилини!
Далі рідкі інгредієнти. Змішайте мед, сік, масло, корицю, сіль і перець. Поставте на вогонь і, помішуючи, дочекайтеся, поки всі інгредієнти з'єднаються, а сіль розчиниться. Кип'ятити нічого не потрібно.
Влийте гарячу рідину в сухі інгредієнти і добре все перемішайте, не лінуйтеся. Викладіть у форму, застелену пергаментом (хоча це не так вже обов'язково).
Випікайте гранолу в духовці при 160 градусах хвилин 40-50. Діставайте форму через кожні хвилин 10 і добре все перемішуйте. Це потрібно для того, щоб гранола добре і (головне) рівномірно пропеклась.
Поки випікається гранола, наріжте ягоди (якщо вони великі), знову ж до розміру шматочків горіхів.
Після того, як вийняли гранолу - дайте їй повністю охолонути. Спершу вона буде досить м'якою, навіть вологою. Не лякайтеся, при охолодженні вона стане саме тією, правильною і хрусткою, текстурою.
У холодну гранолу додайте сухі ягоди і знову все перемішайте.
Ось ви і отримали ту заповітну гранолу, про яку ходять легенди в Америці і всьому світі. Її їдять з молоком і свіжими фруктами на сніданки. Додають йогурт і отримують самостійний десерт. Роблять батончики і так далі.
Дуже добре, коли можна експериментувати в рамках якогось продукту. Чи варто говорити про те, що це дуже корисний продукт - ми не використовуємо хімію, горіхи і ягоди теж не піддаються зайвій обробці.
А в закритій банці гранола легко простоїть кілька тижнів і навіть довше, абсолютно не втрачаючи свої властивості і смак.
Читайте більше корисних рецептів на Сторінці здорового харчування.
Смачного!
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Схожі статті
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Рекомендуємо
Випадкова стаття
Популярні статті
Рукола: користь, шкода та вплив на організмКориця, властивості та протипоказання30 правил схуднення, що працюютьМеню на 7 днів, щоб схуднути, 1500 калорій щоденноАвокадо - користь та шкода Кальцій і вітамін Д – не коротко, але про головнеСередземноморська дієта: що їсти? як часто? як багато?Для чого ми вживаємо вітамін С. У яких продуктах міститься вітамін СВідновлення шкіри після зими
Нагідки - лікувальні властивостіАкація - лікувальні властивостіСпориш звичайний - лікувальні властивостіКалина - лікувальні властивостіВолошка - лікувальні властивостіКвасоля - лікувальні властивостіБереза - лікувальні властивостіБузок - лікувальні властивостіЗвіробій - лікувальні властивостіПодорожник - лікувальні властивості