ТОП-6 продуктів, щоб уникнути закрепу

Photo of author

By fersht

За статистикою, кожна друга людина на планеті стикається з закрепом частіше, ніж раз на рік, а 15-20% населення взагалі страждають його хронічною формою. Часті затримки випорожнень здатні отруїти життя будь-якої людини. Адже відчуття важкості, розпираючий біль внизу живота, зниження апетиту і занепад сил – далеко не все, що чекає «володарів» такої делікатної проблеми.

Так від чого ж ми страждаємо? Що спричинює цю незручну проблему?

fitobalans-1

Затримка випорожнень має багато причин, серед яких:

  • Сидячий образ життя
  • Неправильне харчування
  • Порушення водного балансу
  • Зміна клімату, води, їжі
  • Ендокринні зміни (вагітність, клімакс)
  • Стрес

Незбалансоване харчування є однією з найпоширеніших причин. У раціоні людей, що страждають на закрепи, часто не вистачає харчових волокон і грубої клітковини. Саме вони мають першочергове значення для нормальної роботи кишківника – вони покращують його перистальтику (м’язові скорочення) і сприяють своєчасному виведенню калу з організму.

На щастя, існує багато корисних продуктів, які зможуть вирішити проблему нестачі харчових волокон і клітковини в раціоні.

Слива – один з найсмачніших і корисних варіантів усунення закрепу і нормалізації роботи кишківника.

Слива корисна перш за все тому, що цей фрукт є якісним послаблюючим засобом, який виводить з організму токсини та шлаки. Він м’яко допомагає регулювати роботу кишківника не завдаючи незручностей.

Крім того, слива є низькокалорійним продуктом, та насичена рослинною клітковиною, яка не перетравлюється в шлунку. Саме завдяки цим харчовим волокнам слива забезпечує легке випорожнення.

Шипшина – це рослина наділена багатьма корисними властивостями. Завдяки тому, що м’якоть її плодів має послаблюючий ефект, застосування шипшини при затримках випорожнень дуже популярне та ефективне.

Наприклад, відвар з додаванням плодів шипшини може ефективно допомогти при закрепах.

Також шипшина є джерелом аскорбінової кислоти, вітамінів А, В2, К, Р, Е та флавоноїдів. Вона має жовчогінну дію, антиоксидантні та протизапальні властивості.

Ламінарія сприяє посиленню моторики кишківника та забезпеченню фізіологічного випорожнення.

Вона рекомендується як м’який послаблюючий засіб при хронічних закрепах. Потрапляючи в кишківник, дрібні частинки морської капусти набухають та подразнюють рецептори слизової оболонки кишківника, сприяючи його спорожненню.

Окрім того, ламінарія є джерелом альгінової кислоти, стеринів, вітамінів С, В1, В2, D, каротину, макро- та мікроелементів (йоду, марганцю, міді, заліза, бору.

Зовнішня оболонка (лушпиння) насіння подорожника складається на 70% з розчинних волокон. Потрапляючи в кишківник насіння подорожника вбирає в себе всю вологу, та збільшуючись в розмірі утворює м’яку гелеву слизову масу, яка легко та швидко виходить назовні, очищуючи його від токсинів і шлаків, а також від покладів калових каменів. Ця властивість сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, покращує його перистальтику.

З давніх-давен настій золототисячника використовували для зміцнення тонусу та посилення перистальтики кишківника.

Трава золототисячника стимулює роботу залоз травного тракту, підвищує жовчовиділення, сприяє посиленню перистальтики кишківника, має послаблюючу, протизапальну, болезаспокійливу, глистогінну, сечогінну та легку проносну дію.

Буряк – це не тільки смачний і багатий вітамінами овоч, але і незамінний помічник для боротьби із закрепами. Саме прийом в їжу цього коренеплоду сприяє нормалізації водного кишкового балансу та поліпшенню процесу дефекації, що призводить до усунення проблем з випорожненням кишкового тракту. Як же досягається такий ефект?

Проносні властивості буряка обумовлені його складом. В овочі містяться бетаїн, клітковина, щавлева, яблучна і лимонна кислота, а також значна кількість калію, фосфору, натрію, хлору, кальцію та інших мінералів.

fitobalans-2

Надихнувшись корисними властивостями рослинних компонентів, які створила природа, компанія Unipharm подбала про здоров’я своїх споживачів і створила продукт ФІТОБАЛАНС, який поєднав властивості всіх цих 6 натуральних компонентів в одній капсулі.

fitobalans-3

Завдяки кожному натуральному компоненту в своєму складі, ФІТОБАЛАНС сприяє:

  • нормалізації роботи кишківника;
  • комплексному очищенню організму;
  • виведенню токсинів;

ФІТОБАЛАНС – звільнись від зайвого!

. .

. .