10 корисних продуктів, які зарядять енергією

Photo of author

By DaydreamerGreen

korysni_prodykty_scho_zarjadjat_energieu

Не можете прокинутись зранку? Відчуваєте себе розбитими, втомленими та сонними? Кава – не єдиний надійний спосіб прокинутись та збадьоритись. Є й куди корисніший для організму спосіб.

Тож ми пропонуємо вам підбірку десяти корисних продуктів, що зарядять вас енергією зранку!

Вівсянка

Головні корисні елементи вівсянки – це вуглеводи та клітковина. Засвоюється вівсянка доволі довго, за рахунок чого надає заряд енергії та відчуття ситості на весь день. Аби залишатись в тонусі достатньо всього 150 грамів вівсянки щодня.

Йогурт

Кисломолочні продукти чудово бадьорять зранку. Найкращим вибором, звичайно, буде натуральний йогурт без додатків. Головна перевага йогурту – біфідобактерії, що укріплюють імунітет і допомагають травленню. Всього чашка йогурту із жменею ягід – чудовий ранковий перекус.

Яйця

Яйця приготовані у будь яких варіаціях – джерело енергії та бадьорості. В яйцях сконцентровані колосальні запаси білку, органічних кислот, вітамінів та мінералів. Завдяки цим якостям страва із яєць допоможе вам краще поратись із фізичними та розумовими навантаженнями, а також допоможе відновлювати сили.

Боби

Страви із квасолі, гороху чи інших бобових несуть в собі багато енергії, що допоможе вам триматись в сідлі протягом дня. Енергію забезпечують білки, вуглеводи, вітаміни та мінерали, що містяться в бобах. А клітковина допоможе краще засвоїти всі ці величезні кількості корисних речовин.

Цвітна капуста

Овочі – чудовий вибір, аби зарядитись енергією вже з самісінького ранку. І найкращий із можливих виборів – це цвітна капуста. Вітаміни В1, В2, СС, фосфор та залізо допоможуть перебороти втому та дратівливість, котра часто заважає жити тим, кому потрібно вставати рано.

Шпинат

Шпинат – не просто рослина. В ньому закладена велика кількість заліза та вітаміну С, котрі допоможуть перебороти втому та підвищити працездатність. А головне, ці корисні речовини збережуть свої властивості при будь якій термічній обробці.

Читайте також Рукола: користь, шкода та вплив на організм та Користь листя салату для схуднення і травлення.

. .

. .

Горіхи

Горіхи – чудовий продукт, що надає бадьорості. Горіхи – джерело енергії із запасами білку, жирних кислот, вітамінів та мінералів. Такий коктейль вітамінів збагатить енергією мозок та весь організм. Чудовим вибором буде 20-30 грамів горіхів зранку. От тільки не захоплюйтесь цим продуктом перед сном.

Банани

Вуглеводи та клітковина – ось що робить банани чемпіонами серед фруктів за критерієм поживності. Не дарма спортсмени вибирають саме цей продукт, аби наситити організм енергією. Споживання 1-2 бананів в день лише піде вам на користь.

Ягоди

Абсолютно будь які ягоди наповнені антиоксидантами, котрі захищають мозок від руйнування та чудово впливають на роботу мозку. 200-300 грамів ягід в день зроблять вас бадьорими та життєрадісними.

Шоколад

Для любителів солоденького в нас теж є чудова новина, адже шоколад теж потрапляє в список корисних, повних енергії продуктів, що бадьорять зранку. Окрім загальновідомого, що какао-боби наповнені корисними речовинами, шоколад – джерело гормону щастя – ендорфіну. Але не зловживайте цим продуктом, 30-40 грамів в день буде більш ніж достатньо.

Цікаво також: Середземноморська дієта: 10 кроків

. .

. .

Курячий перекладений пиріг

3 дієтичні страви з курячої грудки